Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar

Çok sinirliyim çok gerginim şu an ya 😡

Allah bu hastanelere kimseyi düşürmesin gerçekten, sağlıkta bile torpil var böyle birşey olamaz

Sabahtan beri kızımın endoskopi sırasını bekliyoruz tam bize geldi sıra yok sizi şimdi almıyoruz acil başka birini gönderdiler dedi hemşire sonra da diyor ki acil değil Aslında yukarıdan gönderdiler 😤

Çocuk sabahtan beri öldü susuzluktan hala bekletiyorlar 😡
Vicdan yoksunları 😡

Selam kızlar

Allah bu hastanelere kimseyi düşürmesin gerçekten, sağlıkta bile torpil var böyle birşey olamaz

Sabahtan beri kızımın endoskopi sırasını bekliyoruz tam bize geldi sıra yok sizi şimdi almıyoruz acil başka birini gönderdiler dedi hemşire sonra da diyor ki acil değil Aslında yukarıdan gönderdiler 😤

Çocuklara öncelik taninmasi lazım. Sonuçta o da cerrahi bir işlem. Canım şikâyet oluştur. Hastanenin ilgili birimi var. Cimer' e kadar yolu var.

İnşallah hepsi de kendileri gibi insanlara muhtaç olsunlar

Ne zaman alacaksınız bizi, bizim sıramızdı diyorum siz en son geldiniz diyor, eee tamam ama bize gelmişti sıra diyorum işte bekleyeceksiniz diyor hey Allahım
Şimdi bi de öğle arası şimdi yemeğe de giderler bi saat de öyle bekler bu çocuk

Perişan oldu ya elinde iğne, susuzluktan kurudu ağzı yüzü 😥
Vicdan yok gerçekten. Çok üzüldüm casminim mesajlarını yeni okuyorum. :KK43: Yetişkin olsa dayanir da çocuğa bunu nasıl yapıyorlar. 😢

yok ondan demedim masaüstünden girince bu sarılma şeysi çıkıyo telefonda yok :KK48: hep sarılalım sarılıp uyuyalım :KK48::KK36:
Canım yorum bölümüne gir . Önce sağdaki üst üste üç noktayı tıkla(1) yazan yeri
Sonra çıkan [ ] bu işareti tıkla( 2) yazan yeri
👇👇
imociler çıkacaktır. Ben telefondan giriyorum imociler oluyor genelde. Telefonda olması lazım.
Screenshot_2024-01-31-12-32-00-275-edit_com.opera.browser~2.jpg

Canım yorum bölümüne gir . Önce sağdaki üst üste üç noktayı tıkla(1) yazan yeri
Sonra çıkan [ ] bu işareti tıkla( 2) yazan yeri
👇👇
imociler çıkacaktır. Ben telefondan giriyorum imociler oluyor genelde. Telefonda olması lazım.
Eki Görüntüle 3379131
her şeyi öğretenim canım öğretmenim :KK74: :KK36: kurcalamaktan korkuyom bi kere kurcaladım da üyeliğim gitti ya:KK48: tamam bakıyorum telefondanda :KK74:

Çocuklara öncelik taninmasi lazım. Sonuçta o da cerrahi bir işlem. Canım şikâyet oluştur. Hastanenin ilgili birimi var. Cimer' e kadar yolu var.
Güya Pediatri ama anlamadım canım gerçekten, şikayet edeceğim evet doğru diyorsun

Vicdan yok gerçekten. Çok üzüldüm casminim mesajlarını yeni okuyorum. :KK43: Yetişkin olsa dayanir da çocuğa bunu nasıl yapıyorlar. 😢
Sorma canım çocuk korkuyor zaten, bekle bekle iyice tedirgin oldu 😥🥺

Selam kızlar

Çok geçmiş olsun canım Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah 🙏

X