Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam güzellikler
Çok pozitif bir şekilde geldim. Kasım ayında bi etek almıştım (42 beden) alırken çok üzülmüştüm ben ne ara bu bedene geldim diye. Ama şehir dışına gidecektik mecbur alıp giymiştim ve yine de sıkmıştı etek. Yarın lise arkadaşlarımla buluşacağız şu eteği bi deneyeyim dedim veee sonuççç etek belimden düştü
Bugün götürüp terziye verdim daralttırmaya. Aşırı mutlu oldum yaa kıyafetler beni çok motive ediyor.❤
Arkadaşlarımla görüşmeyeli bir aydan fazla oldu diyet yapıyorum diye tüm sosyal hayatımı sıfırlamıştım ( buluşmalarda kendini tutabilen biri değilim malesef ortada ne varsa yerim)
Beni iki beden küçülmüş görecekler çok heyecanlıyım.
Bir de yarın bi arkadaşın evinde buluşacağız yani börekler çörekler pastalar vs. Bi ortam olacak ben yarın kendime izin günü veriyorum. Bir ayda 6 kg vererek hedefimi tamamladım ödülümü hakettim. Perşembe günü ful motivasyon ve kararlılıkla diyet ve spora devam tabikii

30 Ocak salı
Aç karnına sıcak su

Kahvaltı : 2 dilim tb ekmek üzerine fıstık ezmesi

Öğle: yok

Akşam: buharda pişmiş brokoli ve salata

İzin gününden önce Yemyeşil bi tabak olsun istedim. Fotosentez yapmaya başlıcam sanırım.
s i d e l y a Elhan Cordelia
Spor ve su gece güncellerim

Eklentiler

• B8110519-4A83-47A5-9BDE-D977E2056FF5.jpeg
    151,1 KB · Görüntüleme: 19
Bu mesaja önce çok sevindim doğal olarak.
Çıtırlik yolun devam etsin inşallah inşallah da Uranüscüm takımdasin kuzucum yarın izin günü biraz riskli gibi. Cuma olma şansı yok mu persembeyle kurtarabilecegine inanıyorsan tamamdır ama bilemedim

Ablacım İnan kızları zor zaptediyorum zaten bana çok kızıyorlar hep benim yüzümden buluşmalar erteleniyor o yüzden daha fazla erteletemedim. Ama bu hafta zaten regl haftasıydı kilom çok inişli çıkışlı şişkinlik falan var zaten cuma çok güvenilir bi sonuç olmayacak benim için. Perşembe günü dengelerim inşallah. Zaten bu hafta hiç izin yapmadım ben hatta bir aydır izin yapmadım. Yine de yediklerimde kontrollü olmaya çalışacağım.

Güzel menü canım afiyet olsun
Sporun çok çok güzel maşallah
Menün de güzel afiyet olsun
Çok güzel canım afiyet olsun
Afiyet olsun canım. Bugün daha dikkatli birgün geçirmiş olmanı diliyorum. Senin için
Tirşik nedir ben bilmiyorum ama genel olarak menün güzel canım afiyet olsun
Eki Görüntüle 3378534
Elhan Cuma günü 101.95 kg
Salı sabahı 101.05 kg
Fark -900 gr abla
s i d e l y a
Çok iyisin tebrik ederim canım
Eki Görüntüle 3378536
Kahvaltım
2 dilim cevizli siyez ekmeği uzeri peynirli omlet ve roka salatası
Çok dengeli bir kahvaltı tabağı olmuş. Afiyet olsun canım

Ooo Nergis 35
Senin diller ne söylüyor, parmaklar ne yazıyor

Çok geçmiş olsun canım

İyi aksamlar

30 Ocak beslenme listem Elhan Mthn83

13:00
2 yk yogurt
3 yk granola
Yarım muz
1 tk fistik ezmesi

14:30
Yaptigim sutlu irmik tatlisi ve patates salatasinin sadece tadına baktim

15:30
1 Adet mor erik kurusu
biraz cekirdek

18:00
Kabak corbasi

(kabak,domates,sogan,maydanoz,pulbiber,sumak pisirip el blenderiyla bizlattim bir kase ictim)

2 lt su ictim

Harikasın
Afiyet olsun Leylacim.

Olley beee masraf cikiyor sana yeni yeni ciciler alcan terziye vercen falan

Afiyet olsun
Yarın çok yeme olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…