Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa ödemin bir kısmı gitmiş çok sevindim
Evdeki planın guzel . Senin cisslara dokunmayacagini biliyorum.

Az önce mesaj gelmiş dağıtıma çıkmış tatlım. PTT kargo hep böyle yapıyor. Satıcı firma niye tercih ediyor bilmem .. seninki geldi mi kuzum...
Benimki geldi bu sabah içtim bakalım yüzükten anlayacağım ,reglime de 1 hafta kaldı ona da bakacağım fark edecek mi diye
Umutluyum ama

Dil aliskanligi diyet diyoruz aslında sağlıklı beslenme demeliyiz. Aynı fikirdeyim canım güzel bir beslenme şekli.

Neergissss yazım yanlışına ben kurban gidiyordum anladım ne demek istediğini bende çok özledim sizi azmimi ve enerjimi yavaş yavaş başladım bakalim
Ayyyy inanki hiç bakmadım klavye azizliğine ugramisim çok çok özür diliyorum ay inanki utandım gerçekten çok özür dilerim
Allah'ım Allah'ım
Kankişligimizi asla gözden geçirmem ki
hepinizden çok çok özür dilerim kızlar vallahi kontrol etmedim yazdım geçtim ayyy çok utandım yaaaa pardon

En son ne zaman bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.
Hepimiz biliyoruz tatlım zaten zor zaman bulup yazıyorsun. Özürlük bir şey yok. Klavyeyiyi kınıyorum kankişimi utandirdigi için.
Tabak yazarken iki defa kontrol etmemizi öğrettin bize dur tekrar bakayım iyi iyi hâlâ tabak

Ay sesli güldüm . klavye azizligine ugramissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…