Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam güzellikler 💕💕
Çok pozitif bir şekilde geldim. Kasım ayında bi etek almıştım (42 beden) alırken çok üzülmüştüm ben ne ara bu bedene geldim diye. Ama şehir dışına gidecektik mecbur alıp giymiştim ve yine de sıkmıştı etek. Yarın lise arkadaşlarımla buluşacağız şu eteği bi deneyeyim dedim veee sonuççç etek belimden düştü 😍😍😍😍😍
Bugün götürüp terziye verdim daralttırmaya. Aşırı mutlu oldum yaa kıyafetler beni çok motive ediyor.❤💖
Arkadaşlarımla görüşmeyeli bir aydan fazla oldu diyet yapıyorum diye tüm sosyal hayatımı sıfırlamıştım 😂😂( buluşmalarda kendini tutabilen biri değilim malesef ortada ne varsa yerim)
Beni iki beden küçülmüş görecekler çok heyecanlıyım.
Bir de yarın bi arkadaşın evinde buluşacağız yani börekler çörekler pastalar vs. Bi ortam olacak ben yarın kendime izin günü veriyorum. Bir ayda 6 kg vererek hedefimi tamamladım ödülümü hakettim. Perşembe günü ful motivasyon ve kararlılıkla diyet ve spora devam tabikii 💪

30 Ocak salı
Aç karnına sıcak su

Kahvaltı : 2 dilim tb ekmek üzerine fıstık ezmesi

Öğle: yok

Akşam: buharda pişmiş brokoli ve salata 👇🏻

İzin gününden önce Yemyeşil bi tabak olsun istedim. Fotosentez yapmaya başlıcam sanırım. 🤭😂
s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Spor ve su gece güncellerim

Eklentiler

• B8110519-4A83-47A5-9BDE-D977E2056FF5.jpeg
    B8110519-4A83-47A5-9BDE-D977E2056FF5.jpeg
    151,1 KB · Görüntüleme: 19
Selam güzellikler 💕💕
Çok pozitif bir şekilde geldim. Kasım ayında bi etek almıştım (42 beden) alırken çok üzülmüştüm ben ne ara bu bedene geldim diye. Ama şehir dışına gidecektik mecbur alıp giymiştim ve yine de sıkmıştı etek. Yarın lise arkadaşlarımla buluşacağız şu eteği bi deneyeyim dedim veee sonuççç etek belimden düştü 😍😍😍😍😍
Bugün götürüp terziye verdim daralttırmaya. Aşırı mutlu oldum yaa kıyafetler beni çok motive ediyor.❤💖
Arkadaşlarımla görüşmeyeli bir aydan fazla oldu diyet yapıyorum diye tüm sosyal hayatımı sıfırlamıştım 😂😂( buluşmalarda kendini tutabilen biri değilim malesef ortada ne varsa yerim)
Bir de yarın bi arkadaşın evinde buluşacağız yani börekler çörekler pastalar vs. Bi ortam olacak ben yarın kendime izin günü veriyorum. Bir ayda 6 kg vererek hedefimi tamamladım ödülümü hakettim. Perşembe günü ful motivasyon ve kararlılıkla diyet ve spora devam tabikii 💪
Bu mesaja önce çok sevindim doğal olarak. :KK68: :KK68:
Çıtırlik yolun devam etsin inşallah 🙏 inşallah da Uranüscüm takımdasin kuzucum yarın izin günü biraz riskli gibi. :işsiz:Cuma olma şansı yok mu o_Opersembeyle kurtarabilecegine inanıyorsan tamamdır ama bilemedim :KK51:

Bu mesaja önce çok sevindim doğal olarak. :KK68: :KK68:
Çıtırlik yolun devam etsin inşallah 🙏 inşallah da Uranüscüm takımdasin kuzucum yarın izin günü biraz riskli gibi. :işsiz:Cuma olma şansı yok mu o_Opersembeyle kurtarabilecegine inanıyorsan tamamdır ama bilemedim :KK51:
Ablacım İnan kızları zor zaptediyorum zaten bana çok kızıyorlar hep benim yüzümden buluşmalar erteleniyor o yüzden daha fazla erteletemedim. Ama bu hafta zaten regl haftasıydı kilom çok inişli çıkışlı şişkinlik falan var zaten cuma çok güvenilir bi sonuç olmayacak benim için. Perşembe günü dengelerim inşallah. Zaten bu hafta hiç izin yapmadım ben hatta bir aydır izin yapmadım. Yine de yediklerimde kontrollü olmaya çalışacağım. ❤️❤️🙏🙏

Menümü yazayım
Sabah 10.00
İki tane haşlanmış yumurta
İki kk peynir
Beş tane zeytin
Bir dilim hindi füme
Domates ve salatalık
Şekersiz çay

Öğle 12.30
Bir tabak zeytinyağlı taze fasulye

Dört kaşık yoğurt

Ara 16.00
Bir fincan sade Türk kahvesi
20 tane çiğ badem

Akşam 18.30
Tavuk tandır
Çiya tohumlu salata

Ara 21.00
16 tane çiğ fındık
Çay

Su 2.5 litre spor 30 dakika leslie

Elhan Elhan Cordelia Cordelia s i d e l y a s i d e l y a
Güzel menü canım afiyet olsun ☺️
29 Ocak ptesi

Kahvaltı: 2 dilim tb ekmek üzeri fıstık ezmesi

Öğle : 3 tane nugget

Akşam: yok

Su: 2 lt
Egzersiz: 16356 adım = 1600 puan
100 sn plank = 100 puan
50 tane ip atl= ?
20 tane mekik=20 puan

Bugün avmdeydim çocuğun menüsünden 3 parça tavuk tırtıkladım eve geldiğimde saat geçti o saatten sonra yemedim
s i d e l y a s i d e l y a
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
Sporun çok çok güzel maşallah 🤩
Menün de güzel afiyet olsun
İyi akşamlar
29.01.2024
Sabah yok
Öğle 13:00 gibi 2 dilim tb ekmek,2 ceviz,30 gr süzme peynir,çay
Ara 16:30 1 armut,1 kupa yeşilçay,20 gr badem
Ayrıca 2 kupa sütlü filtre kahve

Akşam 20:00 150 gr tavuk göğüs haşlama,200 gr brüksel lahanası haşlama ,2 yk yoğurt,1 dilim tb ekmek

22:30 da 1 kupa yeşilçay ve 4 kuru kayısı var
s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan
Çok güzel canım afiyet olsun ☺️
Selam kizlar. Misafirlerim vardi aktif olamadim. Kacamaklarim da kacinilmaz oluyor hâliyle (maalesef)

29 OCAK PAZARTESİ

14:30 a kadar sıfır

14:30 sularında:
Kızarmış ekmekle kahvaltı tipi. Köfte ,salata gibi diyete uygun besinler vardı.

Akşam
Bir porsiyon kadar pilav
Salata
Çorba
Sadece şekerpare 2 adet (esim son 2 yi bana birakmis, yeseydin ya dedim)

Hee bi de utaniyorum ama makarna salatası az(acliktan diil, valla ziyan olmasin diye yedim) tabi bahane olmamalı

Adım 2.278

Bu hafta güzel gecmiyor. Hedefe konsantre olamadim..gecen gramı gramina tutturmustum.🥺 Kendime sinir oluyorum. Daha dirayetli, iradeli olmaliyim. Ya bi de ben bi isi cözümleyemezsem, kendimi yemeğe verip o an rahatlamaya calisiyorum. Çok yanliş. O an beni mutlu eden bir sey yapsam, biraz da olsa yönetebilirim o durumu ama zaman ve imkân yok cidden. Ama olacak Allahin izniyle. 🤲🏻🤲🏻

@60kiloyum yesil cayı bu aksam içebildim. Aylardir ihmal ediyorum Tesekkurler...
Afiyet olsun canım. Bugün daha dikkatli birgün geçirmiş olmanı diliyorum. Senin için ❤️
Bugünki menüm
Sabah 11.00
1 tb ekmek 1 haş yumurta 2 yeşil zeytin az krem peynir domates salatalık 1 çatal incir reçeli
Akşam 16.30
1 tane ıspanaklı ısırganlı börek
19.00
1 büyük kase tirşik
Su 2 lt
Tirşik nedir ben bilmiyorum ama genel olarak menün güzel canım afiyet olsun ☺️
Eki Görüntüle 3378534
Elhan Elhan Cuma günü 101.95 kg
Salı sabahı 101.05 kg
Fark -900 gr abla
s i d e l y a s i d e l y a ❤️
Çok iyisin tebrik ederim canım🤩
Eki Görüntüle 3378536
Kahvaltım 💫
2 dilim cevizli siyez ekmeği uzeri peynirli omlet ve roka salatası 🥰
Çok dengeli bir kahvaltı tabağı olmuş. Afiyet olsun canım ☺️❤️

İyiyim tatlım sen nasılsın nasıl gidiyor

Geçmiş olsun canım tahin birebir

Bu besinler nasıl anlıyor vücudun kimisi alt bölge kimisi üst bölge için çalışıyor 🤔🤔

Özlemişiz senin taşaklarını canım afiyet olsun
Ooo Nergis 35 Nergis 35 :KK70: :KK70: :KK70:
Senin diller ne söylüyor, parmaklar ne yazıyor :KK70::KK70::KK70:

Kol altında yağ bezesi vardi cnm ben sağda var sanıyordum solda da var dedi aksesuar meme olarak geçiyormuş tip dilinde usg istedi çektirdim kol altı ve meme içerisinde de 10 ml ile 5ml arası 5 6 tane daha yağ bezesi görüntüledi radyoloji Dr u . Genel cerrahide ki doktorumda usg yi çeken Dr beğenmediğini tekrarr usg randevusu almamı söyledi bende alamam çünkü baya beklemek zorunda kalıyorum 2 aya anca veriyorlar dedim siz bunları ameliyatlami alacaksınız dedim evet dedi. Ben hem göğüs estetiği hemde kol altındaki bebelerin kombine ameliyatla alınmasını istiyorum dedim plastik cerrahiye gitmen lazım dedi burda var mı dedim yok ama şu hastahanede arkadaşım var dedi ismini yazdı verdi şimdi onunla görüşeceğim randevu alıp
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

İyi aksamlar🌸

30 Ocak beslenme listem Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

13:00
2 yk yogurt
3 yk granola
Yarım muz
1 tk fistik ezmesi

14:30
Yaptigim sutlu irmik tatlisi ve patates salatasinin sadece tadına baktim

15:30
1 Adet mor erik kurusu
biraz cekirdek

18:00
Kabak corbasi

(kabak,domates,sogan,maydanoz,pulbiber,sumak pisirip el blenderiyla bizlattim bir kase ictim)

2 lt su ictim🌸

İyi aksamlar🌸

30 Ocak beslenme listem Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

13:00
2 yk yogurt
3 yk granola
Yarım muz
1 tk fistik ezmesi

14:30
Yaptigim sutlu irmik tatlisi ve patates salatasinin sadece tadına baktim

15:30
1 Adet mor erik kurusu
biraz cekirdek

18:00
Kabak corbasi

(kabak,domates,sogan,maydanoz,pulbiber,sumak pisirip el blenderiyla bizlattim bir kase ictim)

2 lt su ictim🌸
Harikasın :super:
Afiyet olsun Leylacim. :KK60:

Selam güzellikler 💕💕
Olley beee😍😍😍😍💯💯💯💯🤩🤩🤩🥳🥳🥳🥳 masraf cikiyor sana yeni yeni ciciler alcan terziye vercen falan💅🏻🫠

30 Ocak salı
Aç karnına sıcak su

Kahvaltı : 2 dilim tb ekmek üzerine fıstık ezmesi

Öğle: yok

Akşam: buharda pişmiş brokoli ve salata 👇🏻

İzin gününden önce Yemyeşil bi tabak olsun istedim. Fotosentez yapmaya başlıcam sanırım. 🤭😂
s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Spor ve su gece güncellerim
Afiyet olsun 🤩
Yarın çok yeme olur mu 🤗

X