Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi bir tahin alacagim kaptanim.. şöyle anlık sıkıp dolduranlar var onlardan... Markette ki tahinler kafami bulandirmaya basladi🤐😾

Bu arada bugun tartildim
Cuma 58.8
Pazartesi 60.2
Bugün wc ye cikmadan 59.0🌸
Şükür ki ödemmiş
Bugun de midem huysuzluktan kurtulsa.sifalansam tamamdir insallah🌸🙏

Patates salatasi,limonlu sütlü irmik tatlisi yaptim bir de tava böreği yapacağım misafir icin tamamdir🥰 bende onlarin yanında granola yerim aksama kabakli hafif biseyler 🌸 yapabilirim dimi 🫠🙏
Yaaa ödemin bir kısmı gitmiş çok sevindim :KK5:
Evdeki planın guzel . Senin cisslara dokunmayacagini biliyorum. :KK74:

Az önce mesaj gelmiş dağıtıma çıkmış tatlım. PTT kargo hep böyle yapıyor. Satıcı firma niye tercih ediyor bilmem .. seninki geldi mi kuzum...
Benimki geldi bu sabah içtim bakalım yüzükten anlayacağım ,reglime de 1 hafta kaldı ona da bakacağım fark edecek mi diye
Umutluyum ama 🤩

evet canım biraz araştırdım da akdeniz diyeti aslında diyet değil yaşam biçimi olmalı yazıyor hayvansal ürünler sınırlı bitkisel ürünler meyve ve zeytinyağı ağırlıklı beslenme şekli aslında en sağlıklısı gibi duruyor ideal kiloya bir gelsem bu beslenme şeklini benimseyebilirim :KK5:
Dil aliskanligi diyet diyoruz aslında sağlıklı beslenme demeliyiz. Aynı fikirdeyim canım güzel bir beslenme şekli. :KK68:

Neergissss yazım yanlışına ben kurban gidiyordum 🤣🤩✌️ anladım ne demek istediğini bende çok özledim sizi azmimi ve enerjimi yavaş yavaş başladım bakalim
Ayyyy inanki hiç bakmadım klavye azizliğine ugramisim çok çok özür diliyorum ay inanki utandım gerçekten çok özür dilerim 🤭🤭
Allah'ım Allah'ım :KK70::KK70::KK70:
Kankişligimizi asla gözden geçirmem ki 🤭
hepinizden çok çok özür dilerim kızlar vallahi kontrol etmedim yazdım geçtim ayyy çok utandım yaaaa pardon 🤭🤭🙄

Ayyyy inanki hiç bakmadım klavye azizliğine ugramisim çok çok özür diliyorum ay inanki utandım gerçekten çok özür dilerim 🤭🤭

hepinizden çok çok özür dilerim kızlar vallahi kontrol etmedim yazdım geçtim ayyy çok utandım yaaaa pardon 🤭🤭🙄
En son ne zaman bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. :confused:
Hepimiz biliyoruz tatlım zaten zor zaman bulup yazıyorsun. Özürlük bir şey yok. Klavyeyiyi kınıyorum kankişimi utandirdigi için. :KK1::KK62:
Tabak yazarken iki defa kontrol etmemizi öğrettin bize :KK5:dur tekrar bakayım :KK70:iyi iyi hâlâ tabak :cool:

Ay sesli güldüm . :KK70: :KK70: klavye azizligine ugramissin

X