Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah 10.00
İki tane haşlanmış yumurta
Domates ve salatalık
Bir dilim peynir
Bir dilim hindi füme
Şekersiz çay

Öğle 12.30
8 yemek kaşığı zeytinyağlı taze fasulye
Dört kaşık yoğurt

Ara 16.00
Bir fincan sade Türk kahvesi
15 tane çiğ fındık

Akşam 18.30
7 tane et köfte
Salata

Su 2 litre spor 30 dakika yürüyüş 30 dakika leslie

Elhan Elhan Cordelia Cordelia s i d e l y a s i d e l y a

Menüm
Sabah 2 yumurta
Öğlen 1 kepçe tavuk çorbası yoğurt
Saat 16.30 gibi 1 lahmacun 1 fincan salep (sulandırılmış gibiydi 🙄)
Saat 19 yarım poğaça 15 tane fındık
Su az oldu
Adim9900 tamamlarım inşallah 🤲
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım poğaça olmasa daha iyi olurdu ama canın sağolsun :KK39:

Biliyomusun makarnayı bende özledim ama bu gidişle uzun bir süre daha yiyemiyecem
Ben diyetisyenle calisirken bana haftalik hedef veriyordu mesela 300 gr.. ben 400-500 verince ooo bonuslu verilmis diyip hadi bugun bi makarna hamburger pizza ne istiyorsan ye diyordu yiyodum🫠 burda demiyo kimse ye diye yemede yeme olmaz pazartesi tartilcan cuma tartilcan yeme su ic bütün Nowzaradanlar toplanmisiz 😂

Menüm
Sabah 2 yumurta
Öğlen 1 kepçe tavuk çorbası yoğurt
Saat 16.30 gibi 1 lahmacun 1 fincan salep (sulandırılmış gibiydi 🙄)
Saat 19 yarım poğaça 15 tane fındık
Su az oldu
Adim9900 tamamlarım inşallah 🤲
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
😳Bu ne menusu? Nasılsa dün eksik çıktım menüsümü?

Selam güzellikler 💕💕
Çok pozitif bir şekilde geldim. Kasım ayında bi etek almıştım (42 beden) alırken çok üzülmüştüm ben ne ara bu bedene geldim diye. Ama şehir dışına gidecektik mecbur alıp giymiştim ve yine de sıkmıştı etek. Yarın lise arkadaşlarımla buluşacağız şu eteği bi deneyeyim dedim veee sonuççç etek belimden düştü 😍😍😍😍😍
Bugün götürüp terziye verdim daralttırmaya. Aşırı mutlu oldum yaa kıyafetler beni çok motive ediyor.❤💖
Arkadaşlarımla görüşmeyeli bir aydan fazla oldu diyet yapıyorum diye tüm sosyal hayatımı sıfırlamıştım 😂😂( buluşmalarda kendini tutabilen biri değilim malesef ortada ne varsa yerim)
Beni iki beden küçülmüş görecekler çok heyecanlıyım.
Bir de yarın bi arkadaşın evinde buluşacağız yani börekler çörekler pastalar vs. Bi ortam olacak ben yarın kendime izin günü veriyorum. Bir ayda 6 kg vererek hedefimi tamamladım ödülümü hakettim. Perşembe günü ful motivasyon ve kararlılıkla diyet ve spora devam tabikii 💪
Supersinnnn Ben de bi kot almıştım. Kapanmiyordu. Yukari cekemiyordum. Artık kapanıyor bu haliyle rahat değil ama 3-4 kiloya rahat olur. Harika bir şey. Neyse ki kırmızı takımdasın. Afiyet olsun. 😘

Son düzenleme:
ne bileyim öyle anlamsız yedim onuda can sıkıntısına. geçen haftadan beri dikkat ediyorum. liste dışı çıkmadım ama bugun yine artıdayım :KK42::KK42:
Üzülme canım suyu fazla iç sporunu yap cumaya kadar eksiye düşersin yarım poğaça kilo yapmaz hemen ama ödem tutmana sebep olur o kadar onuda su ve sporla çözersin :KK60: :KK60:

Üzülme canım suyu fazla iç sporunu yap cumaya kadar eksiye düşersin yarım poğaça kilo yapmaz hemen ama ödem tutmana sebep olur o kadar onuda su ve sporla çözersin :KK60: :KK60:
Bı gram sapmadim hiç dışına çıkmadım üstüne sporda yaptım sonuç aynı 🙄
200 Gr ödem gitmiş sadece şaka gibi 😭

Ben diyetisyenle calisirken bana haftalik hedef veriyordu mesela 300 gr.. ben 400-500 verince ooo bonuslu verilmis diyip hadi bugun bi makarna hamburger pizza ne istiyorsan ye diyordu yiyodum🫠 burda demiyo kimse ye diye yemede yeme olmaz pazartesi tartilcan cuma tartilcan yeme su ic bütün Nowzaradanlar toplanmisiz 😂
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Ben uzun bir süre yemeyecek derken bugdaya durum buğdayına intoleransim çıktı en az 3 ila 6 ay bu gıdalardan uzak kalmam gerek sanırım

X