Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyetisyen diyaloglarını merakla bekliyorum. Bu arada kahve ve yeşilçay gündüz saat 16 dan sonra içersem bana uykular haram oluyor. İçip uyuyabiliyorsan ne mutlu harika bir karaciğerin var demek ayşegül coruhlu öyle diyordu kafein içip uyuyabiliyorsanız karaciğeriniz çok iyi çalışıyor demektir diye...
Günaydın lar bugün bana erken aydınlandı annem rahatsizlandi 5 de kalktım dahada yatamadım kahvem ile geçmişi okuyayım bari
çok geçmiş olsun
Sözde günler uzuyor yürüyüşe çıkayım diye bekliyorum hala çok karanlik
nasıl soğudu nasıl soğudu İzmir... etrafımız kar buz bize ayaz soğuk hava durumu altında yorumlara bakıyordum Kars a Ankara ya gidip orada ki soğuğu yaşayıpİzmir soğuğu hakkında konuşanlar vardı. Ankara da üşümeyip İzmir de neden üşüyoruz diye bilirkişide havadaki nem fazla olunca soğuğun ten ile teması fazla oluyor diye açıklama getirmiş.
Cuma 74.25
Pazartesi 72.85
Fark -1400 gram
Elhan s i d e l y a
azim diyincede sen
A vitamini yağda çözünen bir vitamin. Bir çay kaşığı zeytinyağı tuketirsen havuctaki vitaminin boşa gitmemiş olur.
Evet Elhanım o yüzden ben illa bi kaç çekirdek çitlerim yanında
Mutlu haftalar kızlar, diyetisyen yeni listeyi yolladı. Bugün 1 aydır ilk kez ekmek yedim iki dilim tb ekmek çok mutluyum karbonhidrat kalp ben
Cuma’ya herkese bol eksiler diliyorum
bence de karbonhidrat kalp ben
Normal canım dediğin gibi hepsi üstüste gelmiş.. hormonlarımız her şeyden nem kapar zaten...
Cuma 59.80
Pazartesi 60.05
Fark ++250 gram
Kaç gündür tuvalete çıkamıyorum o yüzden mi bilmiyorum hiç
Elhan s i d e l y a
nedenin farkındasın işte... kış armutu var ondan yesene iyi geliyor sindirime
Cuma 69.800
Bugün 69.100
Fark - 700 gr

Elhan Mthn83
Emeklerinin karşılığı hep olsun,bol bol şifalan

Günaydın ben gruptan çıkacağım diye kilo bildirmemiştim ama bu hafta 68-68,50 ları görmüştüm ondan moralim bozuktu zaten (

Ama hemen toplarlıyroum bıgünki kilom 67,55

Kilo vermedim aslında aynıyım diyebilirim allahtan almadım ama 68 çıkcam diye korktum

Elhan ffestinalente

Günaydın

Klasik Pazartesi kilosu sendromu ile karşınızdayım... Ben bu pazartesileri neden böyle çıkıyorum anlamış değilim

Cuma kilom 58.8
Pazartesi kilom 60.2
Fark +1400

Pazar günü 58.6 çıkmıştım oysa Yarın normale döner sanırım. Hiç moralimi bozmadan sabah rutinim olan Eliptiğimi yaptım yola devam

Günaydın herkese mutlu haftalar olsun

cuma 113.3
P.tesi 112.7
Fark - 600 gr

Uyanmaya çalışıyorum kar yağıyor tipi şeklinde ve 20 dk çıkmam lazım

Cuma 74.25
Pazartesi 72.85
Fark -1400 gram
Elhan s i d e l y a

Cuma:64.05
Ptesi: 63.00
Fark:-1 kg
Elhan s i d e l y a

Mthn83 Elhan

Cuma 89.8
Bugün 88.7
Fark -1.1
Tebriklerr kızlar
Ay kıyamam, senin de rahatsız olduğunu bildiğinden üzülmüş
Rabbim onları başımızdan eksik etmesin , giden gelmiyor
Aminnnn canım
Cuma 69.800
Bugün 69.100
Fark - 700 gr

Elhan Mthn83
Tebriklerr canim
Sanki sana inat yapıyor pazartesi tartısını sevmiyor senin vücudun

Hazırlıga aldım bu hafta seni. Kendini hazır hissettiğinde takımlara girebilirsin. Eksin gayet güzel.

etiket unutmuşum afedersiniz Elhan Mthn83

Günaydın
Cuma Benim güncel 69.5. Ti
Pazartesi Bu sabah 69.4
-100 salı günü benim için özgürlükkkk
Dün yine bir sürü misafirim vardı , bahane değil ama yeme içme saati bile değişiyor
Hiç aktif olamadım zaten
Şafak 2 s i d e l y a

Kahve beni de etkilemez. Uykum gelmşse hemen uyurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…