Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünki menüm
Sabah11.30
1 tb ekmek az tulum peyniri 4 yeşilzeytin domates salatalık 1 hindi füme salam 1 çatal bal kaymak ceviz
16.30 2 kaşık pirinç pilavı az patates tavası patatesi az eti çoktu 1 kase cacık 1 tane balparmak tatlısı
1 kupa formçayı
Su 2 lt
Spor yok
Bugünki menüm
Sabah 12.00 1 tb ekmek 2 çatal krem peynir 2 yeşil zeytin 1 sahanda yumurta 1 çatal bal kaymak ve ceviz
18.30 1 tane taco(bunu evde kendim yaptım kıyma ile içerisinde az turşu sos domates ve marul koydumçocuklara yapınca bende yedim) ayran
Su 2 lt
Spor 2 saat ev temizliği Elhan s i d e l y a Cordelia

Havuc diyeti var mi ya? Yoksa da ben uydurayim galiba ben onu yapiyorum bu saatte bu havucu yemeseydim çocukların sabahtan kalan pastalarini hupletecektim Allahtan eski kaptanım patimsilizm Mor havuctu galiba yediği onu paylaştı da beni fazla kaloriden kurtardı

Eklentiler

• 20240127_230914.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 24
Bal kaymak, balparmak tatlısı

Şifa şifa hem Dogal retinol iste parlasin cildimizdaha erken yediginde yanin da azcikta cekirdek de citle e ve a vitamini cümbüşü olsun

Şifa şifa hem Dogal retinol iste parlasin cildimizdaha erken yediginde yanin da azcikta cekirdek de citle e ve a vitamini cümbüşü olsun
Ay hala açım ya napcam ben
Ekmeğimin son kalan lokmasına sürüp 1 defa yiyorum kahvaltıda yanlış anlaşılmasın o tatlıyıda yengeme gitmiştik orda yedim
Ne güzel yapiyosun ben biraz da şakasına yazdım öyle afiyet olsun

Ay hala açım ya napcam ben

Ne güzel yapiyosun ben biraz da şakasına yazdım öyle afiyet olsun
Bugun ben de açım biseyler oldu anlamadim kiraz sapi çayı içip 1 tk corekotu yagi huplettim dindirdi biraz...yogurt yiyemem midemi eksitir.. senin midede problem yoksa yogurt yiyebilirsin

Bugun ben de açım biseyler oldu anlamadim kiraz sapi çayı içip 1 tk corekotu yagi huplettim dindirdi biraz...yogurt yiyemem midemi eksitir.. senin midede problem yoksa yogurt yiyebilirsin
Havucun üstüne biraz su içtim dindi sanki dur bakiim beklerim belki geçer pazartesi 60i görmek istiyoreeeeeSana yetişmem lazım biliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…