Popüler Konu LenaG ile MasterFit

nohut yani baklagiller de çiğ sebzeler de gaz yapar canım. bence marulla nohut birleştiğinden olmuştur. bir de tabi mizaca göre ya da kan grubuna göre beslenme var. bana baklagiller olmuyor. arada yemem lazım. sık olunca işler karışıyor 🤭 ee zaten arada yiyorum ben de 😁

balık ve salata ye canım. ekmek yeme mis gibi olur. protein tutar seni hem açlık hissetmezsin.
Yok nohut dokunmuyor sade yemegini yerim yada cerez gibi firinlayip yerim hic bisey yapmaz.
Sucluyu buldum ben ne zamandir ariyordum zaten. Ulen marul 😒😾

Neredeydin ne yedin ictin sen mavisin unutma
usluyum bugün merak etme 😊 kahvaltımı yaptım. glutensiz un karışımı yapmıştım kendim. içine chia tohumu ve phsillium da eklemiştim. birazını ayırmıştım geçen hafta ekmek yaparken. ona azcık daha kinoa unu ekleyip küçük lavaşlar yaptım koydum kenara.
sonra avizeleri sildik falan. öyle basit işler yani. dışarı çıkalım dedik içimden gelmedi. kahvemi içtim oturuyorum.
yok maviş olduğumu unutmuyorum merak etme :halay::halay::halay:

patimsilizm patimsilizm diyetisyenimin bu hafta listeme yazdığı ultra ödem atıcı tarif sana gelsin o zaman 😘

Eklentiler

• 92DBA559-D47B-4D77-816C-FD11AAA2845F.jpeg
    92DBA559-D47B-4D77-816C-FD11AAA2845F.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 26
  • 633D0A8A-9540-4613-A22D-AED6FC8E3F94.jpeg
    633D0A8A-9540-4613-A22D-AED6FC8E3F94.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 26
tamam o zaman. A gruplarına baklagiller iyi geliyor. ben 0 grubuyum. bana gaz yapıyor. zaten nohut haricindekiler çok önerilmiyor bana. ben de zaten arada yiyorum bunları.
baktım şimdi A grubu eti proteini zor baklagil ekmek ve türevini iyi sindirirmiş.. Gerçekten de dün bahsetmiştim protein ağırlıklı değil de karb ağırlıklı beslenme bana çok çok iyi geliyor.

Elhan Elhan kaptansizim kimi etiketleyim :işsiz:
26 Ocak Menü
8.00 Kahve
11.00 Simit, menemen, marul , peynir, zeytin, bir çatal bal , labne
12.00 Kahve
16.00 - 18.00
Mandalina, yarım elma , dört sunta , bir çilekli bar
:confused:
Afiyet olsun canim

Çok tesekkurler yapmaya calisacagim
Geçmiş olsun canım
Çok teşekkür ederim
Kimse mavi olmaktan mutlu değil 😂
Ben Çok mutluyum kankacim:) instagramimi vereyim eklesene oradan da görüşürüz @begum_kirac_ucan
Yürüyüşteyim ve kokoreç kokuyor🤤 böyle kokularla yürüyünce daha cok kcal yakilmasi gerek bence🥲
Ayy çok fena işte o zaman kokular gelirken aç olma hissi çok guzel :)
Kirmizi istah acar mavi iyi mavi umut mavi gokyuzu mavi sonsuzluk... Kendine güvendir mavi💙
Canım instagram adresini verir misin bir kere vermiştin ben alamamistim ekliim mi seni?

Son düzenleme:
baktım şimdi A grubu eti proteini zor baklagil ekmek ve türevini iyi sindirirmiş.. Gerçekten de dün bahsetmiştim protein ağırlıklı değil de karb ağırlıklı beslenme bana çok çok iyi geliyor.
aynen öyle. hatta A grubuna kırmızı et hiç önerilmiyor. bana serbest 😍

Çok teşekkür ederim

Ben Çok mutluyum kankacim:) instagramimi vereyim eklesene oradan da görüşürüz @begum_kirac_ucan

Canım instagram adresini verir misin bir kere vermiştin ben alamamistim ekliim mi seni?

Sabahki ve akşamki menumu yazayım bu akşam kendimi tutulamaz yemeklerim hazır
Zaten geçen cumaki kiloma gelmişim sabah baktım çok sevindim :KK70:

Sabah
2 dilim ekmek
2 kaşık zeytin salatası
1 kk tulum peyniri
Domates
Kirmizi biber
1 Tavada yumurta
1 haşlanmış yumurta
2 3 tk tahin pekmez

Ara
1 Türk kahvesi
1 lokma simit

Akşam
1 tabak beyaz lahana yemeği
1 tabak kremalı tavuk sote
(Planliyorum)

Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan

Adım sayımı akşam yazicam Cordelia Cordelia

27 Ocak ctesi

Kahvaltı: soğanlı baharatlı omlet
kk peynir
salatalık

Ara: muz kakao fındık

Akşam: karnabahar kısırı (%99 yeşillikli 😁)

Kaptanım menüm bu şekilde. Yeme işi bitti şimdi sıra sporda 💪 s i d e l y a s i d e l y a Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Eklentiler

• E646E08B-CEBA-4FB6-81B5-135901415163.jpeg
    E646E08B-CEBA-4FB6-81B5-135901415163.jpeg
    190 KB · Görüntüleme: 17
  • C00BCF5D-B576-46F3-960F-A8FCE18AF9E4.jpeg
    C00BCF5D-B576-46F3-960F-A8FCE18AF9E4.jpeg
    175,4 KB · Görüntüleme: 18
Afiyet olsun 😘bisküvi kaçta yendi 21.30 en gec olabilir. Sonrası olmaz. Ama çayla bir şey yemeden duramıyorsan bu bağımlılık olayına girer. Bu düzeni değiştirmeye calis derim... Sen emziriyor musun kuzum? 🙈
sagol kuzum saat 20 gibi yemistim. Eşim çok sever cayla birsey yemeyi bende kaçıyorum artık canım.. eevet canim emziriyorum daha ek gidayada gecmedik
Tutku yazdıysa insallah
ne diyon kız ne instagramı☺️
Canım Simayim seni umutlu görmek çok iyi hissettirdi :KK74:
Üzerinde hiç psikolojik baskı hissetme ister az ver ister çok ama devam eden her zaman hedefe yaklaşır bitanem ❤️ :dua:
sagol abla insa hep birlikte

Bugun şehir dısına çıktk o yuzden anca buraya gelebildim. Diyetimi bozacak birsey yemedim çok şükür 💖🌿💞🌿💖🌿

Afiyet olsun canim

Çok teşekkür ederim

Ekledim canım 😘

sagol kuzum saat 20 gibi yemistim. Eşim çok sever cayla birsey yemeyi bende kaçıyorum artık canım.. eevet canim emziriyorum daha ek gidayada gecmedik

ne diyon kız ne instagramı☺️

sagol abla insa hep birlikte

Bugun şehir dısına çıktk o yuzden anca buraya gelebildim. Diyetimi bozacak birsey yemedim çok şükür 💖🌿💞🌿💖🌿
:KK36: :KK36: :KK36: bravo canım. 🥰

X