Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Bir dilim hindi füme
Bir dilim peynir
Bir dilim tam buğday ekmeği
Bir tane domates
Şekersiz çay

Öğle
Bir tabak kabak spagetti
Bir kase yoğurt

Akşam
Üç yemek kaşığı soğanlı salçalı kıyma
Bir kase yoğurt
Üç kaşık basmati pilavı

Su 2 litre spor yok

Elhan Cordelia

Haklısın çok yemek mutlu etmedi

sibel_84
zeyneppk
sara_28
ffestinalente
Ellssa
uranus35
Jasminium84
LenaG
Nergis 35
HuzuRRR
arwengsd
FitVenus
inci-zehram
-Murphy-
Ysmnondr
soffty

Kırmızı takımımın nadide üyeleri
Hepinize Tek tek hoşgeldiniz demek istiyorum
Her hafta olduğu gibi bu hafta da olan gayretinizi vereceğinizden adım gibi eminim. Diyette önemli olan 4 şey var bana göre. Dengeli ve sağlıklı beslenmek, yapabildiğimiz kadar egzersiz yapmak, bol su tüketmek ve en en en önemlisi motivasyonumuzu ayakta tutmak. Motivasyon bu topigin ikinci adı olmalı bence Burada mümkün olduğunca aktif olmak sizi çok daha motive hissettirecek emin olun
Menülerinize beni mutlaka etiketleyin hepsine ayrı ayrı yorum yapacağım inşallah.
Bir de geçen haftaki kaptanımızın haftalık hedef listesi fikri bence çok güzeldi. Herkes haftalık hedefini beni etiketleyerek yazarsa bir liste yapabilirim Buraya kadar okuduysanız beğene basmayı unutmayın

+ D Diyettenvzgctm-olmuyo

Benim haftalık hedefim en az 2 kilo kaptanım. Aşağısı beni kurtarmaz.

İstah kontrol noktasiymis
Deldirenlerde ne gibi etki yaratiyor onu sormustum hic binetki yaratmiyormus
Kızım az az sık sık yer, kalorili olan şeylerden de yer, yemek yapmayı sever, ben apayrı yaşama başlamadan önce aramızda 10 kg vardı, hala aramızda 10 kg var, ben 4 ayda baya yokuş inerken kızım çabalıyorum diyerek yerinde sayıyor

Kulağını deldirmeden önce de, çocukken de az ve sık yerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…