Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah sabır versin o kokular deli eder insanı :bicak:
Sizin bir de İzmir bombaniz var. Ne harika bir şey o... Antalya'da Salman pastanesi var Allah'ım o kadar güzel yapıyorlar ki...:KK14:
iyice yoldan çıktık aklıma neler geliyor böyle :kızgın:
Benimde köşe başında pastane evimin karşısında yeni açıldı imalat hane var allahım o vanilya kokuları bir geliyor anlatamam şimdi kış dışarı pek çıkmıyorum balkona filan ama yazın yandık vallahi kokudan

Benimde köşe başında pastane evimin karşısında yeni açıldı imalat hane var allahım o vanilya kokuları bir geliyor anlatamam şimdi kış dışarı pek çıkmıyorum balkona filan ama yazın yandık vallahi kokudan
Bir daha bu dünyaya gelirsek nerelerde ev alacağımızı öğrendik tatlışım. :KK61:

Kurabiye kokulari mahvediyor beni
Bikere dedim de bu kokular mahvediyor beni diye canım cekiyor sanip bana kurabiye getirdi pastaneci😂

Bide erzurumlular ya asla bos cevirmezler
Bende kansizlik var surekli erzurumdan dut pekmezi getirmislerdi onu yedim hem kilo verdim hem demir depolarim doldu şok oldum🫠
Erzurum, Erzincan, Van, Bitlis, Muş , Ağrı, Kars, Elazığ oranin insanları bambaşka gerçekten . Gaziantepliler de iyi sıcaktir ama onların yanında devede kulak. Dut pekmezi ile kilo vermene şaşirdim tatlim. :super:

X