Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Keklerden yedim evet ama akşama kadar istesem de yiyemeyecegim bir sey. Belirtttigim gibi. Kahvalti da yaptim ama kurtarmadi, cunku bugun çook yoğun olacak. Mecburum. Yoksa kafam az çalisir.
Akşama kadar hata yapmazsam, istisna bi sey olmazsa ki insaallah olmaz, o zaman kekler erimiş olacak. Baska sansim yok :skandal:
Şeker bagimliligi çok kötü. Kurtulman lazım kuzum. İş yerine çiğ kuruyemis götür kafam az çalışır fikrini onlarla gider. Ceviz bu konuda işini görür. :KK36: :KK60:

Çarşamba menum
Sabah
Domates
1 yumurtayla pırasa kavurma
Yarım simit :KK70:
1 kk peynir
2 Tk tahin pekmez,

Ogle
3 4 ısırık peynirli tost
1paket tambugday ünlü cips(sadece 90 kalori)

Akşam
Yarım tabak kıymalı makarna
3 tane biber turşusu
4 5 kaşık yoğurt
. Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
Afiyet olsun canım 😘 Dolunay herkese simit dağıtmış bir benim başıma mi düşmedi :KK62:

Kaptanlarim
3 gündür rahatsızım
Sesim kısıldı burnum akıyor ve öksürük hapsuruk
Bunların üstüne bebeler de evde olunca giremedim girince menüleri yazamadım
Ya çocuklarla uyuyorum ya da kolumu kaldıracak dermanım kalmıyor
Eğer kabul ederseniz dünkü menumu yazarak devam edeyim pazartesi ve salıyı tam yazamam kesin eksik bırakırım
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
Geçmiş olsun canım :dua:
Çabucak iyilesmeni dilerim. Menüler önemli değil dinlen iyi bak kendine. :KK60::KK36:

Ekmeği ok da yağı var 😂

Diyetisyenler falan simit kahvaltı da yazıyor bazen ya yazmıyorlar mı valla ben ona inanarak yıyem barı dedım birde İnegöl de simitler hiç güzel değil , hamileliğimde de susamdan tiksinmiştim hiç yemedim memleketime gelince kahvaltıda görünce yedim Elhanım affola mısafırlıkteyız 😂

Ay baktım baktım tek de cok Hakim olamadım 😂 hazırlıkta olmasam ve bunları yapsam ıstedıgın kadar sopa cıkarabılırsın bu arada 😂

Allah da benı ne etmesin 😂

O kadar kahkaha attım ki 😂 7-8 kaju 7-8 fındık 5 de badem yemısımdır ya aha soyledım 😂

İçimi rahat etme biçimim 😂

Bugun ben kahvaltımdan memnundum ya akşamda dısarda olunca en ekmeksız fast food olmayan seyı seçmeye çalıştım salata yemekti nıyetım aslında sonra ıkıncıye yüzde 50 indirim varmış annem sağolsun et yicen yaa dedı iskenderimin içinden kıl çıktı bıde sonuna doğru ıste bunlar hep elhanın elı üstümde dıye dusundurttu benı 😂

♥️
İyi iyi papatyacik da bizdenmiş :ıslık::ıslık:
Hele bir misafirliğin bitsin. :KK69:
:sopa::sopa::sopa:
Sopami cilalayim . :KK53:

Değil mi doğru inan ki gökten Kadir İnanır yağsa bize İlyas Salman düşer gibi olmuş :mad:
Çok güldüm yaa😂😂😂🤣🤣🤣
Kızlar günaydınn
Bu sabah tartıldım + çıktım ya neden böyle oluyor sucuktan mı acaba
Geceleri de aç uyuyorum spor da yapıyorum üzüldüm :KK43:
Hepimiz artidayiz galiba🤣🫠 sakin ol ve yolunda devam et🌸😘soyle bisey var

1000052532.jpg

Kızlar günaydınn
Bu sabah tartıldım + çıktım ya neden böyle oluyor sucuktan mı acaba
Geceleri de aç uyuyorum spor da yapıyorum üzüldüm :KK43:
Günaydın canım 😘
Tabi ki sucuktan. Bugün suya aban gider yarına. Gitmezse de kas yapmışındır aynada bak kendine anlarsın bu sıkılaşma işareti olabilir. :super:

Günaydın kankişim canım kaptanım nasılsın
Herkez iyidir umarım çok sayfa var okuyacağım ama nasıl yetisecegim bakalım
İyiyim canım kankişim. :KK36:
Simitlerle , cikolatacilarla boğulup gidiyoruz nasıl olalim . :işsiz:
Seni de tatlış toruna kaptırdık. :KK14:
Sayfaları okuyup bitirmen zor kuzum. Etiket, alıntılara bak bence. :KK5:

X