Popüler Konu LenaG ile MasterFit

24 Ocak çarşamba

Eki Görüntüle 3375681

4.367 adım. 430 puan
5 dakika Crosstrainer 35 puan
5 dakika yürüyüş bandı 50 puan
15 den 3 tur ayak press 15 puan ?
15 den 3 tur sırt çalışma 10 puan ?
5 dakika da titreyen bir platformda bacak çalıştırma 50 puan ?

Toplam 645 puan

Cordelia Cordelia kaptanım, arkasına soru işareti koyduğum hareketlerin puanını tabloda göremedim, zaten hepsi tek tek yazmaz, benim için zorlayıcı olanlara kafadan 50 verdim, diğerlerinide az hesapladım, artık insafına kalmış 😘

Ayrıca evde 1 kg kıymadan sulu köfte yaptım, tek başıma, 2 saat sürdü, çok yoruldum, sırtım delindi, ona da puan olsaydı 🙈
Sana puanlar feda olsun. Düz 1.000 puan yapalım hepsini❤️😘🥰

Erzurum, Erzincan, Van, Bitlis, Muş , Ağrı, Kars, Elazığ oranin insanları bambaşka gerçekten . Gaziantepliler de iyi sıcaktir ama onların yanında devede kulak. Dut pekmezi ile kilo vermene şaşirdim tatlim. :super:
Bir de Mardin🫶🏻 çok kişi tanidim dugun derneklerden dolayi Mardinliler tarafindan hep bir baska agirlandim🙈

Demir eksikliğim tamamlanınca gitti bence Kaptanim. Boyle normal pekmez gibi de degildi agda gibi cok uzun kaynatiyorlarmis

Oyyy cok gecmis olsun 🌸🫶

Bugün gunlerden simit oldu dün:)) hastayken saglam beslenmek gerek hele bebeliysen🌸 Allah sifa versin🌸🙏🏻😘

Sade mi o zaman izmir boyozu ye 😂 ben ici cikolata dolgulu ustu file badem ve pudra sekerli yicem 57 olunca hem de kocaman olcak😂
Ayy bana da ısmarla 60 olunca 2 adet olsun🥳🥳🥳

Ayy bana da ısmarla 60 olunca 2 adet olsun🥳🥳🥳
Boyleli Cordelia Cordelia 🫠 hedefe ulasip yicez hem de o zaman haftada bir kere😋🙏🏻 1000052541.jpg

Oyyy cok gecmis olsun 🌸🫶

Bugün gunlerden simit oldu dün:)) hastayken saglam beslenmek gerek hele bebeliysen🌸 Allah sifa versin🌸🙏🏻😘

Sade mi o zaman izmir boyozu ye 😂 ben ici cikolata dolgulu ustu file badem ve pudra sekerli yicem 57 olunca hem de kocaman olcak😂
Tamam kaptanim bugün dikkat edicem ama inşallah yarına eksiye geçerim diye düşünüyorum
Afiyet olsun canım 😘 Dolunay herkese simit dağıtmış bir benim başıma mi düşmedi :KK62:
Evet ya bana da düştü simit :KK70:

Eklentiler

• IMG_20221008_120018_779.jpg
    IMG_20221008_120018_779.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 20
X