Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Iskenderin ekmegini yemezsen ustune yagda dokturmezsen sorun degil bence
Ekmeği ok da yağı var 😂
Canım ben simit yedim Kralicem gömdü beni. Simiti savundum bugün. Ondan yani simit görünce. İskenderi elhanim yorumlar. 🥳🥳🥳
Diyetisyenler falan simit kahvaltı da yazıyor bazen ya yazmıyorlar mı valla ben ona inanarak yıyem barı dedım birde İnegöl de simitler hiç güzel değil , hamileliğimde de susamdan tiksinmiştim hiç yemedim memleketime gelince kahvaltıda görünce yedim Elhanım affola mısafırlıkteyız 😂
Cordelia Cordelia bugün simit günüydü de niye bana söylemediniz :işsiz: Papatyacim önceki mesajları gördüysen beni yanlış anlamazsın kuzucum. :KK60:
Menün çok güzel afiyet olsun. :KK60:
Ay baktım baktım tek de cok Hakim olamadım 😂 hazırlıkta olmasam ve bunları yapsam ıstedıgın kadar sopa cıkarabılırsın bu arada 😂
Kaptanım papatyada simit yemiş, döv onu 😂😂🥰
Elhan Elhan
Allah da benı ne etmesin 😂
İskenderin pidelerini yememissin bizi ona odaklamissin simit arada kaynar sandin dimi😂 bi de kuruyemis yanındaki gülücük çok manidar😂
O kadar kahkaha attım ki 😂 7-8 kaju 7-8 fındık 5 de badem yemısımdır ya aha soyledım 😂
simite de küçük demiş 🤭😁 Papatyamaviss Papatyamaviss 😘
İçimi rahat etme biçimim 😂
Şöyle yorumlamak lazim kelime oyunlari harika bi liste! 😂
Bugun ben kahvaltımdan memnundum ya akşamda dısarda olunca en ekmeksız fast food olmayan seyı seçmeye çalıştım salata yemekti nıyetım aslında sonra ıkıncıye yüzde 50 indirim varmış annem sağolsun et yicen yaa dedı iskenderimin içinden kıl çıktı bıde sonuna doğru ıste bunlar hep elhanın elı üstümde dıye dusundurttu benı 😂
Papatyacik nasıl tepki verir tam çozemedigim için sopayı çikaramiyorum :işsiz:
♥️

24 Ocak çarşamba

IMG_5823.png

4.367 adım. 430 puan
5 dakika Crosstrainer 35 puan
5 dakika yürüyüş bandı 50 puan
15 den 3 tur ayak press 15 puan ?
15 den 3 tur sırt çalışma 10 puan ?
5 dakika da titreyen bir platformda bacak çalıştırma 50 puan ?

Toplam 645 puan

Cordelia Cordelia kaptanım, arkasına soru işareti koyduğum hareketlerin puanını tabloda göremedim, zaten hepsi tek tek yazmaz, benim için zorlayıcı olanlara kafadan 50 verdim, diğerlerinide az hesapladım, artık insafına kalmış 😘

Ayrıca evde 1 kg kıymadan sulu köfte yaptım, tek başıma, 2 saat sürdü, çok yoruldum, sırtım delindi, ona da puan olsaydı 🙈

Kaptanlarim
3 gündür rahatsızım
Sesim kısıldı burnum akıyor ve öksürük hapsuruk
Bunların üstüne bebeler de evde olunca giremedim girince menüleri yazamadım
Ya çocuklarla uyuyorum ya da kolumu kaldıracak dermanım kalmıyor
Eğer kabul ederseniz dünkü menumu yazarak devam edeyim pazartesi ve salıyı tam yazamam kesin eksik bırakırım
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm

Elhan ablan da senin gibi hatta daha berbat. Gün içinde iki litre su içiyorum ya bir litresi gidiyorsa biri bir gün bedenimde geziyor. Ödem de aynısı dün bir servis kaşığı bulgur pilavı aldım tabağına iki yemek kaşığı kadardı bugün +500 dü tartı . Gün içinde mi gider cumaya kadar mı keyfi bilir. Şu diyeti çift dikiş gidiyorum. Ama savaşıma devam ediyorum. Önüme bir şey geldiğinde veya aklıma düştüğünde yok demeyi öğrendim. Kriz demezler bizim oralarda pisbogazlik derler. Kendine bu konuda çok kizmalisin. Üzülmek iyidir zaten başka türlü nefis terbiyesi kolay mı . Zayiflayacagiz başka çare yok. Kaçip gider pes edersen küserim sana. Geldiğinde merhaba dersen imoci atarım konuşmam. Artık dirayetli ol kuzum. Ben yaşlara geldiğinde kuş gibi hafif ol bol bol gez. Oturup da bu kiloları nasıl vereceğim diye vakit kaybetme. Zaten menopoz olacaksın yediğin bir gram beş gram olarak dönecek sana ..Buralarda durum böyle diyim yani :KK14:
Ayy ne zor işimiz, haklısın. Sende de hemen yapisiyor demek ödemler :KK43:
🥺pisboğaz kısmına katılmıyorum ama😄 son iki yıl öncesi kriz yoktu bende cünkü🤭 bi de stresten de saldiri olabiliyor. Cidden kaçıp duruyorum, farkındayım.🤭ileri yaşlar konusunda da haklisin valla. Zayiflayacağız çare yok.:super::super:
Mahfolmamani diliyorum🙏🏻😂 bu qrada massimonun kruvasanini denedin mi hic harikadir🤤😋😂 gerci pek bulunmuyor artik iyi ki bulunmuyor🥹🫠 cikolata hangisi?
Tesekkurler😄cikolata kinderdi. Netten bakayim kruvasana. Paketinden hatirlarim. Sade seviyorum ama artik nerdeyse hic bi yerde sade bulamiyorum.
Ben spora gidiyorum derin nefes burundan al, yavaşça ver cordiş hadi hadi yürü biraz. :KK49:

D Diyettenvzgctm-olmuyo kendimle konuşuyorum bunu da senden çaldım 🤣🤣🤣
İşe yarayacagini umuyorum🤣

Kaptanlarim
3 gündür rahatsızım
Sesim kısıldı burnum akıyor ve öksürük hapsuruk
Bunların üstüne bebeler de evde olunca giremedim girince menüleri yazamadım
Ya çocuklarla uyuyorum ya da kolumu kaldıracak dermanım kalmıyor
Eğer kabul ederseniz dünkü menumu yazarak devam edeyim pazartesi ve salıyı tam yazamam kesin eksik bırakırım
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
Oyyy cok gecmis olsun 🌸🫶
Çarşamba menum
Sabah
Domates
1 yumurtayla pırasa kavurma
Yarım simit :KK70:
1 kk peynir
2 Tk tahin pekmez,

Ogle
3 4 ısırık peynirli tost
1paket tambugday ünlü cips(sadece 90 kalori)

Akşam
Yarım tabak kıymalı makarna
3 tane biber turşusu
4 5 kaşık yoğurt
. Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
Bugün gunlerden simit oldu dün:)) hastayken saglam beslenmek gerek hele bebeliysen🌸 Allah sifa versin🌸🙏🏻😘
Ayy ne zor işimiz, haklısın. Sende de hemen yapisiyor demek ödemler :KK43:
🥺pisboğaz kısmına katılmıyorum ama😄 son iki yıl öncesi kriz yoktu bende cünkü🤭 bi de stresten de saldiri olabiliyor. Cidden kaçıp duruyorum, farkındayım.🤭ileri yaşlar konusunda da haklisin valla. Zayiflayacağız çare yok.:super::super:

Tesekkurler😄cikolata kinderdi. Netten bakayim kruvasana. Paketinden hatirlarim. Sade seviyorum ama artik nerdeyse hic bi yerde sade bulamiyorum.

İşe yarayacagini umuyorum🤣
Sade mi o zaman izmir boyozu ye 😂 ben ici cikolata dolgulu ustu file badem ve pudra sekerli yicem 57 olunca hem de kocaman olcak😂

Oyyy cok gecmis olsun 🌸🫶

Bugün gunlerden simit oldu dün:)) hastayken saglam beslenmek gerek hele bebeliysen🌸 Allah sifa versin🌸🙏🏻😘

Sade mi o zaman izmir boyozu ye 😂 ben ici cikolata dolgulu ustu gile badem ve pudra sekerli yicem 57 olunca hem de kocaman olcak😂
Ya var ya çikolata ve tatliyi cok severim. Hamur isleri favorim ama kruvasanı sade yiyip, tadını almak istiyorum. Tıpkı sade Türk kahvesi gibi. İcine şekeri basinca, serbetli su icsem daha iyi gibi:olamaz:

Keklerden yedim evet ama akşama kadar istesem de yiyemeyecegim bir sey. Belirtttigim gibi. Kahvalti da yaptim ama kurtarmadi, cunku bugun çook yoğun olacak. Mecburum. Yoksa kafam az çalisir.
Akşama kadar hata yapmazsam, istisna bi sey olmazsa ki insaallah olmaz, o zaman kekler erimiş olacak. Baska sansim yok :skandal:

Eklentiler

• IMG_20240125_074433.jpg
    IMG_20240125_074433.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 21
X