Popüler Konu LenaG ile MasterFit

23 Ocak Menü
8.00 Kahve
11.00 Bir yumurta omlet, bol yeşillik , bir wasa , labne, zeytin, domates, salatalik
17.00 Izgara et, bir servis kaşığı bulgur pilavı, salata , ayran
Bir greyfurt, yarım mandalina,
İki litre su
@Leyl35
Afiyet olsun.. Güzel menüler🥰

Şifa olsun canım. :KK60:

Afiyet olsun canım 😘 Makarnayı okuyunca bir an gözlerim açıldı ama yarım çorba kasesi olunca sevindim. ☺️

Ne güzel bir anne menüsü. :KK60:Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘 Güzel bir menü. Allah kabul etsin. :dua:Son zamanlarda üstünde bir keyifsizlik var. :KK51:Ablalar hisseder.🥺

Afiyet olsun canım 😘 Menünün karbonhidratini biraz düşürmen daha güzel sonuç verecek gibi :KK60:Diyetisyen listesi diyormuşsun :olamaz:
🌟Üç dilim ekmek sağlıklı da olsa çok .
Beş yemek kaşığı bulgur pilavı beni korkutur.

Afiyet olsun papatyacim. Güzel menü :KK60:

Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘 Güzel bir menü :KK9:
Akşam da yediklerimin üzerine 2 dilim de ekmek vardı yemedim. Günde 5 dilim ekmek verdi 🤷‍♀️

Ellerine sağlık 3 şey yapamıyorum baklava,mantı,çarşaf böreği
Yetenek işi vesselam
Bu kolay mantı. Öbürü çok uzun sürüyor hele Kayseri usulü ölüm gibi.
Bı tepsi mantısı severim bide bunu
Yapması kolay 😍

Eklentiler

• IMG_20240123_231553.jpg
    IMG_20240123_231553.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 24
Şifa olsun canım. :KK60:

Afiyet olsun canım 😘 Makarnayı okuyunca bir an gözlerim açıldı ama yarım çorba kasesi olunca sevindim. ☺️

Ne güzel bir anne menüsü. :KK60:Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘 Güzel bir menü. Allah kabul etsin. :dua:Son zamanlarda üstünde bir keyifsizlik var. :KK51:Ablalar hisseder.🥺

Afiyet olsun canım 😘 Menünün karbonhidratini biraz düşürmen daha güzel sonuç verecek gibi :KK60:Diyetisyen listesi diyormuşsun :olamaz:
🌟Üç dilim ekmek sağlıklı da olsa çok .
Beş yemek kaşığı bulgur pilavı beni korkutur.

Afiyet olsun papatyacim. Güzel menü :KK60:

Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘 Güzel bir menü :KK9:
Nasıl da uzaktan uzaktan görüyorsun içimi🥺 ev işi sıkıyor canımi . 15 tatilde tasinirim diyordum. Olmayacak gibi . Sonrasında çalışırken nasıl olur onu dert ediyorum . Yeni okulda program eşimle cakisir mi , cocuklar ortada kalacak mi korkusu var maalesef . Kafam çok yoğun . Düşünmek istemiyorum . Herşeyin rayına gireceğini biliyorum aslında . Hep öyle oldu çünkü . Ama işte gel de anlat kafama .🥺 Bugün özellikle aşırı daraliyorum . Yürüyüşe çıkayım dedim biraz yürüdükten sonra yağmur bastirdi , eve döndüm. Öyle işte caniciim.

X