Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın tatlışım. :KK68: :KK68:
Hayatımızdaki tek olumsuzluk tartı artışı olsun bundan sonra. :dua::KK200:
64.5 nedir ki 67.8' in yanında :ıslık:
Dombilim üstesinden gelir . :super:Yeni tartı cumaya kalmaz perşembe elinde bil. :KK60:
kesinlikle :KK200: ve o kantar tarzı tartılar fazla çıkarıyorki.. doğru ölçümü ev tartısı ile yapıcak. Daha fazla artılanmadan yan yoldan gerçek yolumuza çıkalım Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili :KK60:

Sonraki mesajlarda bahsettim

Cumartesi serbest kahvaltı
Pazar serbest akşam yemeği
Pazartesi 36 saatlik açlık
Perşembe normal oruç
Diğer günler seviye 1 yasaklıarı devam
Bu şekilde dikkat edersek kilo almadan sağlığımızı koruyarak yaşayabiliriz

Tabiki günlerde şaşmalar olabilir
Mesela cumartesi misafirliğe gidecek olsam, pazar gününü cumartesiye çekerim, hafta içi açlık süresini uzatabilir, inşaAllah başarabilirim 🤲🏼
Sen ve Akrep yaparsınız eminim tatlım. :rapci:
Ben totişime güvenemiyorum. :KK14:
Denemeyince bilemeyiz tabi ki de ne bileyim. :işsiz:
Bir Antepliye yaşarken ölmek ne demek sorusunun cevabı sanırım 9. seviye olurdu. :mad:

Kizlar yaa dün anneme bu fotoyu attim anne ben bezelye ozledim bi de kofte bi de havuc bi de patates hepsinin oldugu bu harika yemekten yapalim mi bı gün dedim fotoyu attimm ama bisey demedi yazmadi da... Sabah evden cikarken dolapta buzluktan cikarilmis kıyma gördüm sizce bunu mu yapicak? Baktim evde havuc kalmamis anne biseye ihtiyacin varsa söyle alayim dedim yok sagol dedi. Bu yemegi yapicaksa havucu nerden bulcak. Aklim aksam yemeginde annem acaba ne yapicak😂 yine kıymalı börek pide falan yaparsa vay halime kalk kendine yemek hazirla hep birlikte gorecegiz artik🫠

1000052160.jpg

Günaydın tatlışım. :KK68: :KK68:
Hayatımızdaki tek olumsuzluk tartı artışı olsun bundan sonra. :dua::KK200:
64.5 nedir ki 67.8' in yanında :ıslık:
Dombilim üstesinden gelir . :super:Yeni tartı cumaya kalmaz perşembe elinde bil. :KK60:
inşallah öyle olurda cuma bismislah derim kaptanım

Kizlar yaa dün anneme bu fotoyu attim anne ben bezelye ozledim bi de kofte bi de havuc bi de patates hepsinin oldugu bu harika yemekten yapalim mi bı gün dedim fotoyu attimm ama bisey demedi yazmadi da... Sabah evden cikarken dolapta buzluktan cikarilmis kıyma gördüm sizce bunu mu yapicak? Baktim evde havuc kalmamis anne biseye ihtiyacin varsa söyle alayim dedim yok sagol dedi. Bu yemegi yapicaksa havucu nerden bulcak. Aklim aksam yemeginde annem acaba ne yapicak😂 yine kıymalı börek pide falan yaparsa vay halime kalk kendine yemek hazirla hep birlikte gorecegiz artik🫠

Eki Görüntüle 3374595
Havucun var mı pattesin varmı ne duruyorsun 😅😅

kesinlikle :KK200: ve o kantar tarzı tartılar fazla çıkarıyorki.. doğru ölçümü ev tartısı ile yapıcak. Daha fazla artılanmadan yan yoldan gerçek yolumuza çıkalım Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili :KK60:
diyatisyen randevumu aldım riske atmadım ev tartısını beklemeyim diye ordada net belli eder artık artı eksi çizgimi görüp devam etmek hayırlısı ile daha çok yolum araya bazı seyler girsede yola devam hep birlikte :)

X