Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Screenshot_20240123_090239.jpg

Neye şaşırdın @serap911 cimm ? Eskiden daha çok atlardim . Bir ara 1000 tane hedefim vardı günde . Yapabilirsen tavsiye ederim çok memnunum ben sonuçlardan🥰
Masalahhh canım daim olsun insalahh bende de biz zamanlar hergün 1000 atlardım ve gerçekten çok faydasını gördüm şimdi ip çekmecede alip atlayayim diyorum bakıyorum bakıyorum kapatıyorum (tabii o işe yaramiyor🤣)
Bi türlü baslayamadim o enerji yok bu sene bende seni kutluyorum

günaydın hanımlar herkese güzel haberler aldıgınız sağlıklı mutlu birgün diliyorum.....
dün şirketin tartısında hassas da tartıldım ayakkabı yoktu kıyafetlerimde pek kalın değildi ama 64,5 geldi inşallah yanlıştır demek istiyorum +2,5 u kaldıracak ruh halim yok sipraiş verdim tartı tahmini teslimat cuma diyor ama bakalım Elhan Elhan kaptanım

Cok dogru aslinda veremiyorum gitmiyor diye üzülüp duruyordum 1.5 ayda 1.5 kg az degil Leyla kendine gel. Baslamasam buraya gelmesem daha artmis olurdum bu da cok onemli
çıtır leylacımmm senin kilonda zaten yavaş gidiyor sen eksi geliyorsun ciddi başarı ayda 1 kilo gitse yaza kalamdan 53 olursun zaten önemli olan zaten sürdürülebilirlik diyorlar ya inşallah hepimiz sürdürülebilir bir düzen oturtalım

çıtır leylacımmm senin kilonda zaten yavaş gidiyor sen eksi geliyorsun ciddi başarı ayda 1 kilo gitse yaza kalamdan 53 olursun zaten önemli olan zaten sürdürülebilirlik diyorlar ya inşallah hepimiz sürdürülebilir bir düzen oturtalım
Hep birlikt ustesinden gelicez ve burada birlikte surdurucez insallah🥰😘🌸

Fezocum 9. Seviye bir ömür yapmamız gereken nerede...o_O
Başka bir mesajda mi geçti acaba bulamadım. 🥴
Sonraki mesajlarda bahsettim

Cumartesi serbest kahvaltı
Pazar serbest akşam yemeği
Pazartesi 36 saatlik açlık
Perşembe normal oruç
Diğer günler seviye 1 yasaklıarı devam
Bu şekilde dikkat edersek kilo almadan sağlığımızı koruyarak yaşayabiliriz

Tabiki günlerde şaşmalar olabilir
Mesela cumartesi misafirliğe gidecek olsam, pazar gününü cumartesiye çekerim, hafta içi açlık süresini uzatabilir, inşaAllah başarabilirim 🤲🏼

günaydın hanımlar herkese güzel haberler aldıgınız sağlıklı mutlu birgün diliyorum.....
dün şirketin tartısında hassas da tartıldım ayakkabı yoktu kıyafetlerimde pek kalın değildi ama 64,5 geldi inşallah yanlıştır demek istiyorum +2,5 u kaldıracak ruh halim yok sipraiş verdim tartı tahmini teslimat cuma diyor ama bakalım Elhan Elhan kaptanım
Tartı farkıdır canım, hem olsa ne olacak bizler 1 haftada görüyoruz o kadar artıyı, can sıkmak yok, yol uzun git git bitmiyor, bizde pes etmeyeceğiz 💪🏼

Tartı farkıdır canım, hem olsa ne olacak bizler 1 haftada görüyoruz o kadar artıyı, can sıkmak yok, yol uzun git git bitmiyor, bizde pes etmeyeceğiz 💪🏼
inşallah öyledir canım ister istemez moralim düştü biraz 59 ları göreceğim şubat hedefi derken nereye gidiyorum oldum tabi kendii toplayım rejim modunada gecemedim suyu bile unutuyorum :KK43:

Günaydın tatlışım. :KK68: :KK68:
Hayatımızdaki tek olumsuzluk tartı artışı olsun bundan sonra. :dua::KK200:
64.5 nedir ki 67.8' in yanında :ıslık:
Dombilim üstesinden gelir . :super:Yeni tartı cumaya kalmaz perşembe elinde bil. :KK60:

X