Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Super bilgi .Yag yakimida cok oluyor

Afiyet olsun menun bana yetersiz geldi sadece corbayla olmaz yaninda et sebze birsey olmali ve su icmeden olmaz daha agir verirsin kendine bir sise edin ve onu bitirmeye calis 2 lt mutlaka icmelisin
Misafirlikteyim şuan bı hafta boyunca babam bugun tüm dişlerini çektirdi ona sadece corba yaptık bizde yanında eşlik ettik makarna vardı bıde ama ben yemek ıstemedım yoğun bi gün oldu evde şişem var düzenim var bugun ara öğün bıle yıyemedım aksam zaten doyamadım oyle yalap şap geçti emziriyorum birde fiyuu resmen

Menü yazmaya anca gelebildim
Kahvaltı oglendeydi çok ölçülüydü
1 yumurta
Yarım dilim kadar peynir
3 zeytin
Biraz domates
1 dilim ekmek
Akşam yemeği çok kötü geçti kayınvalidedeydim diyet yapmama geçi karşı herzaman çokta geç saate kalınca ölçüyü kaçırdım çok acıkmıştım
Saat 21.00dı nerdeyse
2 dilim ekmek
2 kepçe mercimek çorbası
Kuru fasülye 8 y.k kadar
4kaşık pilav
4 kaşık havuç tarator
Su 3 litre civarı
Elhan ffestinalente

Geçmiş olsun canım babacığına

Neye şaşırdın serap911 cimm ? Eskiden daha çok atlardim . Bir ara 1000 tane hedefim vardı günde . Yapabilirsen tavsiye ederim çok memnunum ben sonuçlardan
Vallaha ben yapamadığım için başkasında görünce şaşırıyorum maşallah en iyisini yapıyorsunuz vallaha keşke bende yapabilsem

Fezocum 9. Seviye bir ömür yapmamız gereken nerede...
Başka bir mesajda mi geçti acaba bulamadım.

Buldum sanki 9. Seviye değil mi tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…