Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Artışlar başlamış
Hiç moralini bozma canım, beklenen bişey, daha sonra dikkat ederek tekrar vermeye başlarsın
Listeye göre gidiyorum. İyileşme dönemimde olduğu için telaş etmiyorum.
Resmen içim çekilmişti. Halsizliğim kalmadı. Daha iyiyim.
Bu artış eksilmeye dönüşecektir.

Listeye göre gidiyorum. İyileşme dönemimde olduğu için telaş etmiyorum.
Resmen içim çekilmişti. Halsizliğim kalmadı. Daha iyiyim.
Bu artış eksilmeye dönüşecektir.
Valla bende cumartesi çok zorlandım, ilk defa ama yine de dayandım, gözümü cuma ve cumartesiye diktim, onlarıda halledersem gerisi kolay sanki

Canımcığım çok şükür takımın hepsi kurtarıcı ♥️ cuma gününe artılar da eksiye dönecek inanıyorum ♥️

Teşekkür ederim. Pek ihtimal vermemiştim sen regli misin be oldu
ben pazartesileri hep artı çıkarım kuraldan şaşmam öyle bünye Elhancığım yazmıştı zaten pazartesiler sana düşman diye :KK48:

Allah kabul etsin, senin kan grubunda bulgur vardı sanki
Pirinçle yapılan sarma dolmayı çok özledim. İftarı iple çekiyorum. Hayal kırıklığına uğramam inşallah.
K.Temizlik sonrası serbest günümde simit yedim. Yarımdı üstelik. Nefret etmiştim ıyy böyle tuzlu ve çok ağır gelmişti
Ve onu kusmuştum.
Meğer karaciğer den dolayı öyle olmuş
Yeni temizlik olduğu için dinlenmesi gerekiyormuş
Ama beni simit ve ekmek türevinden soğuttu.

Pirinçle yapılan sarma dolmayı çok özledim. İftarı iple çekiyorum. Hayal kırıklığına uğramam inşallah.
K.Temizlik sonrası serbest günümde simit yedim. Yarımdı üstelik. Nefret etmiştim ıyy böyle tuzlu ve çok ağır gelmişti
Ve onu kusmuştum.

Çok ilginç birşey karaciğer temizlendikten sonra sevdiğin birşeyin sana tiksindirici gelmedi

Ve onu kusmuştum.
Bende zaman zaman dusunuyorum ama beni cok zorlar diye baslayamadim sizi gorunce maasallah diyorum azminize iradenize hayranim vucudunuza reset atiyorsunuz ne guzel

Ve onu kusmuştum.
Süper yaa, maşaAllah sana, şifan daim olsun

X