Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dun aksam misafirlikteydim yememem gereken seyler yemistim azda olsa oyuzden sahur yapmadim orucluyum simdi tartildim tartidan bu yana dahada eksilmisim 🙈 aksamda guzel beslenirimde yarin dahada eksiye duserim hedefim 76.8 idi ama insallah 76.0 olurum belki bellimi olur 🤗🤗

canım hepimizin evi aynı emin ol
dün akşam misafirimiz vardı masa ful cips abur cubur kurabiye kek cerez ne varsa doluydu inan ben sadece cerezden alıp tırtıkladım böyle bitanesini alıp 4-5 ısırık yaptım :KK48: zaten misafirimizde benim sürecimi bildiği için hiç yadırgamıyor ve seni tebrik ederim çok azimlisin ben olsam bu kadar kiloyu ağzımı kapayarak veremezdim dedi.. Bunu duymak bile çok güzel:KK200: sen de bunları duyacaksın imrenecekler :KK200:
Katılıyorum gerçekten. Biz diyette olsakta etrafımızdakiler değil ve gayet yiyolar yani ve bazen böyle yemeli ortamlarda sofralarda yüksek irade göstermek gerekiyor. İnsan önce üzülüyor ama ay çok iradelisin vs gibi şeyler duyunca iyiki o iradeyi gösterimişim diyorum.
Bir de diyetisyen bana 5 dilim ekmek ve bir sürü yiyecek verdi yaf. Baktım baktım dedim emin misiniz? Ben kilo alırım böyle. Merak etme o iş bende dedi. Hayırlısı 🙏
Farklı bi yöntem deniyor galiba merak ettim ilginç olabilir🤔

Kızlar ben 21 gündür diyetteydim bugün ilk defa tatil günü yaptım çok mutluyum 😂😂 yarın tam gaz devam diyete tabiki. Diyetisyenim yeni listemi yollamış eksikleri alıp alışverişimi yapıp yarından itibaren listemi uyguluyorum inşallah. Tam ayın sonuna doğru motivasyonum düşmek üzereyken bu grubu buldum çok mutluyum yaa burda herkes çok ponçik birer diyetisyen ben neden boşuna diyetisyene para veriyorum ki diye bi sorgulamadım değil 🤣🤣 Şubat ayında bıraksam mı diyetisyeni sizce? Burası beni çok motive etti inşallah sizinle birlikte güzel bi şekilde ilerleyeceğime inanıyorum

Kızlar ben 21 gündür diyetteydim bugün ilk defa tatil günü yaptım çok mutluyum 😂😂 yarın tam gaz devam diyete tabiki. Diyetisyenim yeni listemi yollamış eksikleri alıp alışverişimi yapıp yarından itibaren listemi uyguluyorum inşallah. Tam ayın sonuna doğru motivasyonum düşmek üzereyken bu grubu buldum çok mutluyum yaa burda herkes çok ponçik birer diyetisyen ben neden boşuna diyetisyene para veriyorum ki diye bi sorgulamadım değil 🤣🤣 Şubat ayında bıraksam mı diyetisyeni sizce? Burası beni çok motive etti inşallah sizinle birlikte güzel bi şekilde ilerleyeceğime inanıyorum
canım bazen şöyle oluyor ben para verdim buna uyup sonuç almak zorundayım...Bu düşüncen varsa hiç bırakma ama ben sizin desteğinizle de bu işi yürütürüm kendi kendime uygular kilo veririm diyorsan bırak tabi :21:

Canim motivasyonu burda yakaladiysan sakin birakma ben cok sey denedim diyetisyen, yasam kocu,herbalife, tekrar baska diyetisyen, motivasyon gruplari vs vs olmadimi olmuyor suan superim tam motiveyim grubumuzun sayesinde beraber yuruten cok arkadas var karar senin .

Selam kizlar
İsten ciktim, yuruyorum

Eklentiler

• IMG20240122171348.jpg
    IMG20240122171348.jpg
    138,4 KB · Görüntüleme: 23
Dun aksam misafirlikteydim yememem gereken seyler yemistim azda olsa oyuzden sahur yapmadim orucluyum simdi tartildim tartidan bu yana dahada eksilmisim 🙈 aksamda guzel beslenirimde yarin dahada eksiye duserim hedefim 76.8 idi ama insallah 76.0 olurum belki bellimi olur 🤗🤗
Allah kabul etsin

Hayır canım bırakma. Diyetisyenden vücuduna uygun diyetini al, burda gel motive ol 🥳

X