Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen hep iyi ol yeter ki bizimle kal. :dua::KK200:
Buradaki herkes senin daha iyi hissetmen için dua ediyor. Elbet birimizin duası kabul olacak:dua::KK60::KK200:
İş hayatin huzurlu geçsin bugün. :KK200:
amin inşallah Allah razı olsun kaptanım ve herkes inşallah hep birlikte güzel günler görelim Rabbim kimsenin agız tadını bozmasın

Bünyeden bünyeye fark ediyor tabi ki 😞 bu arada Zipzip- Zipzip- kaptanı çok duydum artık aktif değil mi 😞
20 dilim baklava yemisligi ile tarihe kazınan bir kaptan. :KK14:@Cordelia hatırladın mi :sus:
Zipzip- Zipzip- kaptan bu sayfanın kurucusu bizim Cuma yarışlarındaki 6 . Takım kaptanimizdi. Takımlar kapatılınca bu sayfayı açtı dağılmadan diyetimize devam ettik. Sonra iş hayatina atılınca ben yardımcı olmak istedim kuzum. :KK60:

Cuma : 58.6
Pazartesi : 59.6
Gelen : 1
Haftasonu planlanmamış bazı günahlara girildi. Akşam vakti komşuya çaya gitme gibi, pazar günü gezmeleri gibi 🙆‍♀️
Tatlım tatile gidilince böyle olabiliyor. Hazırlığa not alayım bu bildirimi. Gelince düzenine dönersin. Tecrübe olur senin için. Hâlâ çıtırsin dikkatli ol e mi :KK5:

20 dilim baklava yemisligi ile tarihe kazınan bir kaptan. :KK14:@Cordelia hatırladın mi :sus:
Zipzip- Zipzip- kaptan bu sayfanın kurucusu bizim Cuma yarışlarındaki 6 . Takım kaptanimizdi. Takımlar kapatılınca bu sayfayı açtı dağılmadan diyetimize devam ettik. Sonra iş hayatina atılınca ben yardımcı olmak istedim kuzum. :KK60:
20 dilim maşallah 😳 iyiki açmış iyiki de sen yardım ediyorsun :KK54::KK15: inşallah çok uzun süreler aktif kalır. Bende geçen düşündüm kilo hedefini tutturunca nasıl buraları bırakırım diye çok alıştım :cry:

Ailelerden birisi var sanırım 😌
Maşallah o kadar spor yapıyosun, boşa gitmesin 😢
Evet kayınpederim yurtdışında, her Aralık yılbaşı tatilinde geliyor Ocak sonu gidiyor
Gelen gideni de oluyo 3 4 öğün neredeyse yemek oluyor ayrıca çay meyve ayrı 🥴
Bdv gibi oldu burası yeav normalde zorlamaz ama çocuklarla birde diyet yapmak isterken olmuyor
Dün 11 buçukta kelle paça çorbası içtiler (dışarıda da pek yemek yemez) ben yaptım.

Neyse az kaldı motivasyon düşürmüyorumm

30 minik dilim diye hatırlıyorum 😂😂

21 ocak menüm
Sabah kahvaltı 11
1 Kk cerkez peynir'5 yeşil zaytin' .bir dilim ekmek tam buğday. Bir tabak salata. 2banmalik tahin. 4lokma sucuklu yumurta '3 patates kızartması

Öğle sonrası 4
3ceviz.12 badem 'bir porsiyon maraş cips

12 gibi bir mandalina
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
maraş cips tarhana cipsimi oluyor :dondurma: şifalı cips yani afiyet olsun:KK200:
Aç yatıp eksi çıkmayı hayal ederken sabit geldim 🫠 Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
canımmm 2 günde eksi gelmek bir mucize zaten senin kilolarda... sabit gelmiş olman harika :KK200:
Dünkü artım biraz eksilmiş
Ama hala artidayim kendimi müthiş şiş hissediyorum
Cuma 65.2
Bugün 65.6
Artı.. 400 grm
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
olsun Nergisim demek ki ödem işte gidiyor Cumaya kalmaz :KK200:
Günaydııın dün menüm
Sabah çarvarlı ekmek tost yeşillik yanına.
Öğle ezogelin çorbası
Akşam fırında levrek bol salata, soğan, biraz ekmek
Su 2lt
patimsilizm patimsilizm
ayyy tam akdeniz beslenmesi olmuş harikasın :KK200:
regl ve eksi bu müthiş değil de ne ?! :KK59::KK28:

X