Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21 OCAK

Elhan Elhan
Cordelia Cordelia
ffestinalente ffestinalente

✨Sabah zeytinyağlı pul biberli, takribi 3 haşlanmiş yumurta

✨Aralarda elma biraz

✨Fotosunu attiğim var

✨Yarma buğday çorbası yogurtlu var ya

✨Firinda kıymalı patates oturtma

✨Ev yapimi coco stardan 2 ye yaklasik

✨Kek yemistim ya demistim 2 dilim valla şuan aklima geldi. Hafizam da iyi diil

✨Poğacalarin tadina bakarken 3 tane yemisimdir ama doyurucu degildi

✨Akşam yemek yemedim. Elma yemiştim.

Eklentiler

• IMG20240121135609.jpg
    IMG20240121135609.jpg
    156,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20240121_115607.jpg
    IMG_20240121_115607.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20240121_115353.jpg
    IMG_20240121_115353.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 27
Ahh 🤧🤧 bazen öyle şeyler pişiyor ki
canım hepimizin evi aynı emin ol
dün akşam misafirimiz vardı masa ful cips abur cubur kurabiye kek cerez ne varsa doluydu inan ben sadece cerezden alıp tırtıkladım böyle bitanesini alıp 4-5 ısırık yaptım :KK48: zaten misafirimizde benim sürecimi bildiği için hiç yadırgamıyor ve seni tebrik ederim çok azimlisin ben olsam bu kadar kiloyu ağzımı kapayarak veremezdim dedi.. Bunu duymak bile çok güzel:KK200: sen de bunları duyacaksın imrenecekler :KK200:

Teşekkür ederim kızlar malesef resim çekmedim arkadaşlarım gelmişti onlarda yedi ve çok beğendi tekrar yapınca resim çekip gösteririm

Bu arada yazmayı unutmuşum böreğimin içinde 300 gram peynir 6 yemek kaşığıda yoğurt var
canım tarifi yazmış mıydın göremedim merakla bekliyordum :21: tarif hep var googleda ama en garantisi denenmiş olandır :KK50:

Evet kayınpederim yurtdışında, her Aralık yılbaşı tatilinde geliyor Ocak sonu gidiyor
Gelen gideni de oluyo 3 4 öğün neredeyse yemek oluyor ayrıca çay meyve ayrı 🥴
Bdv gibi oldu burası yeav normalde zorlamaz ama çocuklarla birde diyet yapmak isterken olmuyor
Dün 11 buçukta kelle paça çorbası içtiler (dışarıda da pek yemek yemez) ben yaptım.

Neyse az kaldı motivasyon düşürmüyorumm
Ağaçtan çıkmadık tatlışım zaman zaman derdimizi de kendi içimizde paylaşıp eritiyoruz hep yağlar mi yanacak :rapci:

Tabiki hemen yazıyorum

Bir tane patatesi ve havucu rendeliyorsun pirasalarıda güzelce yıkayıp dogruyosun bir tanede kuru soğanı doğra üç diş sarımsak ekle bir paket kabartma tozu iki yumurta beş yemek kaşığı tam buğday veya yulaf unu tuz karabiber karıştır hepsini tepsiye dök üzerine karaçörek otu serp pişir bu kadar :KK28:
patimsilizm patimsilizm

X