Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun Sidoşum. Güzel bir pazar menüsü.

İki menun de güzel Huzurum. Afiyet olsun. Kızının doğum günü kutlu olsun. Sağlıkla , mutlulukla büyüsün.

Günaydin kizlar
Dün menumu yazamadim
Aslinda disipli bir insanim bu konularda ve size karsi mahcup olmak istemezdim
Dün aksam maalesef ailevi meseleler oldu olumsuz
Girecek durumda degildim+ilacimi is yerinde unutmusum. Allahtan bi tane cantamda varmis ama dun icemedim
Şükür ki atlattim sayilir
Menumu bugun yazicam insaallah kusura bakmayin
Cuma 70.00
PaArtesi 69.4
Elhan
Cordelia
F felicita27

Günaydın tatlışım. Sağlıkli duyguların , düşüncelerin yaşadığın sıkıntının üstesinden gelsin inşallah.
Bildirim için teşekkürler, yüzünü güldürsün en azından.

günaydın herkese mutlu haftalar olsun inşallah oğlan hastaydı kaç gündür bugun işe başladım tartılamadım maalesef tartı ayarlayamadım Elhan kaptanım fazlası ile artı geleceğim biliyorum ama ucunu bırakmadan iyice inşallah bu hafta ilgileneceğim toparlayacagım kendimi

Canımın içi gelmiş.
Çok geçmiş olsun bitanem. Çocuğuna acil şifalar dilerim. Fazlasıyla artı gelsen de moralini bozma. Kararlılığını biliyorum üstesinden geleceksin eminim. Yeter ki umutla yarınlara gülümse.

Evet yüzümü güldürdü, aminn.Allah razı olsunn

canım kaptanım ablam Allah razı olsun iyiki varsın hep kendimi iyi hissettirdin her zaman inşallah aşacağım bu günleride

teşekkür ederim kaptanım

Günaydın hayırlı mutlu sabahlar
Dün gece yine mesaideyim ateş kusma 4 e geliyordu yattım 8 e geliyordu kalktım. Parça pincik uyudum.
Cuma 75.2
Pazartesi 75.9
Fark+0.7
Tabak tabak yemekler yemedim. Uçuk kaçamaklar yapmadım. Neden böyle oldu bilmiyorum. Kabızlık ve mens sebebi ise inşallah cuma ya toplarım. Yarın diyetisyen günü bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…