Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay benimkide dışarıyı çok istiyor
Apartmanda bir depo var kapısı açık ama önünde demir parmaklıklar var Bi de pis Bi yer oraya gidiyor essek sıpası çıkmıyor geçen gün öyle yaptı ise geç kalacaktım bulup cikarcam diye
🥳❤️ Yaramaz hepsi. Benim kedilerde bazen bodrum katında merdiven altına giriyor hep örümcek ağı. Hele evde büyüyen aklı çıkıyor Bi ses duyunca yine de meraktan çıkıyor geziyor apartmanda. 🤣

Eklentiler

• Screenshot_20240122-001326_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240122-001326_Samsung Internet.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 26
Bizimde beyaz olan disarci kopek gibi tasmalayip cikariyoruz
Pakizem tekir olan cok tedbirli
gel hadi gel cik diyom disarisi tehlikeli annemm ben cikmamm der gibi miyavliyor

Eki Görüntüle 3373741
Nasıl izliyorlar kuşu :KK70:
🥳❤️ Yaramaz hepsi. Benim kedilerde bazen bodrum katında merdiven altına giriyor hep örümcek ağı. Hele evde büyüyen aklı çıkıyor Bi ses duyunca yine de meraktan çıkıyor geziyor apartmanda. 🤣
Benimki de çok meraklı
Çocuklar ismine bal koydu
Ben meraklı bal diyorum :KK70:

Az önce yazdım ama kapya yazmamıştım sadece kırmızı biber yazdim

Evet ince lavaş olursa sorun olmaz ama genelde gece yenen bir yemek ya kokoreç o sorun yaratabilir

Gerçek kokoreç her türlü sıkıntı olur ancak hedefe gelince ödül olur ama mantar kokoreçte bence iş görüyor aratmaz diye düşünüyorum

Gerçek kokoreç her türlü sıkıntı olur ancak hedefe gelince ödül olur ama mantar kokoreçte bence iş görüyor aratmaz diye düşünüyorum
Bence de zaten mantar pişince et gibi oluyor valla bana yemek olsun ben her türlüsünü yerim hiç aaa bu neden böyle olmuş demem :KK70:
O yuzden bu kilo problemim zaten hep pis bogazliktan:KK70:

Bence de zaten mantar pişince et gibi oluyor valla bana yemek olsun ben her türlüsünü yerim hiç aaa bu neden böyle olmuş demem :KK70:
O yuzden bu kilo problemim zaten hep pis bogazliktan:KK70:

Boğa burcu musun haha
Bende yemediğim yemek yok vallahi millet seçmekten yemek yiyemiyor ben herşey yerim istisnam yok

Vaovv super istedigim iste bu 🤗 cumartesi sahile gittim islana islana yurudum 10 bin adim oldu cok guzeldi iyide geldi bugunde gitmeye korktum hasta olurum diye salona gittim 50 dkdan fazlasini yapamadim disarisi gibi olmuyor spora cok adapte oldum insallah surekli yapacagim sikilasmaya cok ihtiyacim var
Çok iyi olacak canimm🥰 salonda pilates yapıyor musun? En etkilisi o bence incelme konusunda

X