Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok guzel sporun nezamandir bu sekilde yapiyorsun sporu cok yapinca daha hizli sıkılasma oluyor degilmi
Başladığımdan beri hemen hemen hergun yapıyorum canım ben 51 . Günüm bugün . Yani benim vücudum çok sıkı genetik galiba. 11 kiloyu verirken spor yapmasaydim ne kadar sarkardim ne kadar etki etti bilmiyorum . Sadece kalcam çok iyi durumda onu net görebiliyorum😍 kalan yağlar genel olarak göbek bölgemde oradan da kurtulunca inşallah sarkma olmaz 🥰

Başladığımdan beri hemen hemen hergun yapıyorum canım ben 51 . Günüm bugün . Yani benim vücudum çok sıkı genetik galiba. 11 kiloyu verirken spor yapmasaydim ne kadar sarkardim ne kadar etki etti bilmiyorum . Sadece kalcam çok iyi durumda onu net görebiliyorum😍 kalan yağlar genel olarak göbek bölgemde oradan da kurtulunca inşallah sarkma olmaz 🥰
Maasallah yaklasik 2 ayda cok guzel 🤗Benim fena bir gobegim var spor yaparken genelde termal tayt giyiyorum guzel terletiyor bugun ustumede korse giydim spor yaparken dogru birseymi yapiyorum acaba yoksa bu su kaybetmekten baska birsey degilmi
Bi ara pilates yapiyordum hoca spor yaparken karninizi sarin korse vs giyin demisti gobek oldugu icin

Maasallah yaklasik 2 ayda cok guzel 🤗Benim fena bir gobegim var spor yaparken genelde termal tayt giyiyorum guzel terletiyor bugun ustumede korse giydim spor yaparken dogru birseymi yapiyorum acaba yoksa bu su kaybetmekten baska birsey degilmi
Bi ara pilates yapiyordum hoca spor yaparken karninizi sarin korse vs giyin demisti gobek oldugu icin
Sadece mineral kaybediyorsun zayiflatma etkisi yok diye biliyorum hic tecrube etmedim🥲

Kokoreç teklifi geldi reddettim ah ah içimde kaldı 58 görünce ilk iş kokoreç yicem
Simdi kaç kilosunuz
Canım mantardan yapsana kendini zorlamadan hem de çok sağlıklı 58 i görünce gerçeğini denersin ♥️
Ay denicem bende
Çok mantıklı da... kokoreçin ekmeği sıkıntı bence :confused:
Evet ekmek kilo aldırıyor onu da tam buğday yapsak uzun süre tok kalırız bir de öğle öğünü olursa belki akşam bile yemek ihtiyacı duymayiz denicem bunu

25.000 adım 2500 puan
300 kol bacak karın hareketleri 300 puan
Toplam 2.800 puan
Elhan Elhan @leyl35 sporthealth-1-20240121-233343.jpg

Ben de öyle biliyorum da hiç korsem olmadı 😂😭😭 ben de isteteyim bir tane 🤗 spor her türlu şart bence . 11 kilo verdim ama 20 kilo vermişim gibi aldığım tepkiler . Çok ciddi inceltiyor ve şekillendiriyor 🥰

25 bin miii😍🫠🧿 pazar pazar 🥳💯🫶🏻 taçlı kedi olmus senin agzini burnunu o içe büktüğün patiyi yerim🫠
💙💙💙 Her sey mavi için. 💙💙💙
Benim kedi aşkım bu kediyle başladı. Evdeki kedimin annesi. Tuvalete dışarı çıkmak istiyor. Geziyor geliyor.
Adıma gelince açıldım biraz canım. Dönüyorum eski günlerime. Bugün müsaitim. Normalde abartmam serap911 serap911 gaz veriyor.😚

Ben de öyle biliyorum da hiç korsem olmadı 😂😭😭 ben de isteteyim bir tane 🤗 spor her türlu şart bence . 11 kilo verdim ama 20 kilo vermişim gibi aldığım tepkiler . Çok ciddi inceltiyor ve şekillendiriyor 🥰
Vaovv super istedigim iste bu 🤗 cumartesi sahile gittim islana islana yurudum 10 bin adim oldu cok guzeldi iyide geldi bugunde gitmeye korktum hasta olurum diye salona gittim 50 dkdan fazlasini yapamadim disarisi gibi olmuyor spora cok adapte oldum insallah surekli yapacagim sikilasmaya cok ihtiyacim var

X