Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay belli edince cevreye geriliyorum ben baskıyla. İyilik icin diyolar aslinda ama ben kasılıyorum. 10 küsür kg yi is yerinde kimseye belli etmeden vermistim.
🤔🤔
Benim yediğim ciğer köy yufkasına sariliydi . O fark etmiyor kuzum. Bazlama derler bizde. Antalya'da tanıdığımız Antepli bir cigercimiz var. Sipariş alındığında karısı yan tarafta sıcak bazlamayi saçta pişiriyor , kebap pişer pismez o sıcak bazlamaya sarılıyor :kk77:sabah sabah işkenceye bakar mısın :KK48:Gelirsen beraber gideriz ama bayağı kilo verip öyle gel. 🤩

Dükkani kapattım diyeceksin kurtuluş yok tatlım. ☺️
İnsalhh canım benim kiloları verelim de seninle.soyle bi kutlama yapmak nasip olsun kankişim ne kadar şanslısın ki böyle bi dürümcün var

Iyi geceler uyumuş kalmışım kızımla
20 ocak menü @Elhan
Sabah 10
Çeyrek dimit'bir dilim ekmek 'sucuklu yumurta 1 porsiyon ' 10 fistik' 2 ceviz'5 zeytin'1 bucuk kkpeynir
1kase paça
Akşam küçük kase tarhana çorbası '
Akşam 10 da
2mandalin'bir dilim elma

Spor günlüğüm
1saat yürüyüş 300 puan@ @Cordelia [USER=985681]@Leyl35
Gunaydinlar harika bir gün olsun insallah🌸🫶🏻 gece boyu yagmur sesiyle uyumaya calistim biraz ani uyanislarla geçti gök gürültülü oldugundan🥲
Günaydın mutlu pazarlar❤️💙
Gunaydin 😘🫶🏻
Bi zamanlar 1.kilo fıstık ezmesini şekersiz güya ama Altınbaşak a sürüp sürüp 15 günde bitirmisligim vardir

Canım ben sayfalara tam yetişemiyorum hayırdır rahatsız mısın

Heralde bizden kaçmış baksana
Yasasin Fistik ezmesi canavarligi🤤😋
Günaydın canlar yarım saat oldu kalkali acayip şiş hissediyorum kendime ve tartıldım baya bi artim var 😭😭 neden oldu anlamadım
Ben de viger diyecektim Elhanim demis zaten. Saglikli ama emilimi sindirimi coook gec oluyor bu yuzden organlar bol suya ihtiyac duyuyor bol su ic canim. Bugun toparlarsin.Ciger saglikli yememiz gerek o yuzden bisey diyemem🌸
Tatlım sürekli aynı evde birlikteyiz hergunde midem agriyor diyemiyorsun ki offf bu kış işim zor benim
Senin miden de iyilesemedi hep boyle kalacaksin galiba diye laf diyorlar islerine gelmeyince dimi :)) ben de tekrar ayni aciyi cekmemek icin mecburum diyorum

Gunaydinlar harika bir gün olsun insallah🌸🫶🏻 gece boyu yagmur sesiyle uyumaya calistim biraz ani uyanislarla geçti gök gürültülü oldugundan🥲

Gunaydin 😘🫶🏻

Ben de viger diyecektim Elhanim demis zaten. Saglikli ama emilimi sindirimi coook gec oluyor bu yuzden organlar bol suya ihtiyac duyuyor bol su ic canim. Bugun toparlarsin.Ciger saglikli yememiz gerek o yuzden bisey diyemem🌸

Senin miden de iyilesemedi hep boyle kalacaksin galiba diye laf diyorlar islerine gelmeyince dimi :)) ben de tekrar ayni aciyi cekmemek icin mecburum diyorum
Öyleymiş canım bugün daha dikkatli olurum ve bol su içerim yarım litre bitti bile
Ev ahalisine de bugün rest i çekeceğim aaaaaaa diyip parmak sallayacağım artık 😍 karışmayın benim ne yedigime ne yemedigime

Selam tekrardan kızlar. H.cev.yağlı kahveyle güne başladım. Siz ne durumdasiniz?

Eklentiler

• IMG20240121095357.jpg
    IMG20240121095357.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 23
Selam tekrardan kızlar. H.cev.yağlı kahveyle güne başladım. Siz ne durumdasiniz?
H.cevizi yagli filtre kahve icip yqpiyordum sabah eliptigimi tabatami bundan 3 sene once bir de ketojenik besleniyordum.. bu aliskanliktan 6 ay sonra bir mide agrisi bağışıklık çöküşü... Helikobakter dediler tedavisini oldum bu alışkanlıklarımi biraktim hindistancevizi yaginada bu sebeple küsüm🥹 hep yumurta tavuk balik yesillik h.ceviziyagli kahveler ceviz boyle besleniyordum🥹

Iyi geceler uyumuş kalmışım kızımla
20 ocak menü @Elhan
Sabah 10
Çeyrek dimit'bir dilim ekmek 'sucuklu yumurta 1 porsiyon ' 10 fistik' 2 ceviz'5 zeytin'1 bucuk kkpeynir
1kase paça
Akşam küçük kase tarhana çorbası '
Akşam 10 da
2mandalin'bir dilim elma

Spor günlüğüm
1saat yürüyüş 300 puan@ @Cordelia [USER=985681]@Leyl35
Ben alintilamis bisey yazmamisim🥰 mis gibi olmus iyi ki uyumussun🫶🏻 menun de cok guzel💯😘

Gunaydin 😘🫶🏻

Teşekkür ederim 'çok severim yağmur sesesini cok rahatlatıcı ' huzur verir'seninde günün pazarın güzel geçmesi dileğiyle 😚

X