Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bazen canim çok tatlı istiyorum o zamanlar için aldım görüntüyü elimin altında hazır olsun başka şeylere saldirmayayim. Aslında 60a yaklaşık 1 kg kaldı kararliyimda ama nasılsa zayıfladım diyip yiyorum galiba

Himm ben öyle değilde önceki gün genelde fazla yersem artı cikiyorum o nedenle akşamları ya hafif geçirmek lazım ya da hiç yememek lazim
İnsanın kendini tanıması çok önemli. :super:
Hedefine az kalmış tabi sonrasında ulaştım deyip kontrolü de elden bırakmamak lazım.

@Leyl35 f.ezmesi ben de bi aralar kasik kasik yerdim. Bu aralar istemiyirum. Bıktım galiba😳
Bi zamanlar 1.kilo fıstık ezmesini şekersiz güya ama Altınbaşak a sürüp sürüp 15 günde bitirmisligim vardir
Hayırlı geceler kızlar 🥰🥰
Kimbilir kaçıncı rüyadasınız😂😂
Canım ben sayfalara tam yetişemiyorum hayırdır rahatsız mısın
Heralde bizden kaçmış baksana

Günaydın canlar yarım saat oldu kalkali acayip şiş hissediyorum kendime ve tartıldım baya bi artim var 😭😭 neden oldu anlamadım
Menune baktım. Dün gece ciğer dürümü görünce biraz endiselenmistim inan ki. Bir zamanlar pastelfit pastelfit le yarışırken aynı şeyi yaşadım o şahit. Bir anda bir kiloya yakın artı gelmiştim pastel geçti gitti beni. :KK61: Sumaklı soğan var mıydı içinde....suçlu ciğer dürümü olabilir

Günaydın kankişim. Öğleden sonra geçer şişkinligin erken saatlerde olabilir kuzum endişe etme. Gidip menüne tekrar bakacagim. ☺️
😘
Menune baktım. Dün gece ciğer dürümü görünce biraz endiselenmistim inan ki. Bir zamanlar pastelfit pastelfit le yarışırken aynı şeyi yaşadım o şahit. Bir anda bir kiloya yakın artı gelmiştim pastel geçti gitti beni. :KK61: Sumaklı soğan var mıydı içinde....suçlu ciğer dürümü olabilir
Evet canım sumak sogan vardı dürüm boyutuda büyüktü ama lavasi çok inceydi bu kadar beklemiyordum 1 in üzerinde artı

Az bir şey yemeye gelmiyor dün zaten eşimle anneme de kızdım biraz onlara meyve hazırladım saat 9.30 illa bi tane al illa bu küçüğü al annem der kızım hasta edecen kendini 😒ayyy dedim bu saatte sizin yemeniz bile hata hadi siz yiyorsunuz bana karışmayın dedim kızdım onlara bunlar laflarıyla beni yemis gibi yaptılar baksana artı geldim 😀🤔

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Eklentiler

• 19f7e700d0a46fe498a25371e5a60c56.jpg
    19f7e700d0a46fe498a25371e5a60c56.jpg
    213,7 KB · Görüntüleme: 20
Az bir şey yemeye gelmiyor dün zaten eşimle anneme de kızdım biraz onlara meyve hazırladım saat 9.30 illa bi tane al illa bu küçüğü al annem der kızım hasta edecen kendini 😒ayyy dedim bu saatte sizin yemeniz bile hata hadi siz yiyorsunuz bana karışmayın dedim kızdım onlara bunlar laflarıyla beni yemis gibi yaptılar baksana artı geldim 😀🤔
Ay belli edince cevreye geriliyorum ben baskıyla. İyilik icin diyolar aslinda ama ben kasılıyorum. 10 küsür kg yi is yerinde kimseye belli etmeden vermistim.

😘

Evet canım sumak sogan vardı dürüm boyutuda büyüktü ama lavasi çok inceydi bu kadar beklemiyordum 1 in üzerinde artı
Benim yediğim ciğer köy yufkasına sariliydi . O fark etmiyor kuzum. Bazlama derler bizde. Antalya'da tanıdığımız Antepli bir cigercimiz var. Sipariş alındığında karısı yan tarafta sıcak bazlamayi saçta pişiriyor , kebap pişer pismez o sıcak bazlamaya sarılıyor :kk77:sabah sabah işkenceye bakar mısın :KK48:Gelirsen beraber gideriz ama bayağı kilo verip öyle gel. 🤩
Dükkani kapattım diyeceksin kurtuluş yok tatlım. ☺️

X