Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun
Biraz yüklü olmuş aralar. En az ana öğünler kadar kalorili gibi geldi bana. Hep mi böyle bilmiyorum ama oralara odaklanmak gerekebilir
Teşekkürler genelde ara öğüncüyüm ağzim boş durmazsa aksam yuklenmemis oluyorum. Tahin kavanozu bitti Allahtan. Bi süre almam. Balı da ölçülü yicemsinir oldum kendime aslında evetbile bile lades .

Teşekkürler genelde ara öğüncüyüm ağzim boş durmazsa aksam yuklenmemis oluyorum. Tahin kavanozu bitti Allahtan. Bi süre almam. Balı da ölçülü yicemsinir oldum kendime aslında evetbile bile lades .
Aaa bir ben gördüm tahin canavari bende ilaveten fistik ezmesi canavarligi var

Cordelia unutmusum bunu. Foto sarti yoktur ama küsüratlari hesaplamayi unutma +9 dakika 6 saniye

Cordelia

Elhan

ffestinalente

Eklentiler

• IMG_20240120_143711.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 26
Aaa bir ben gördüm tahin canavari bende ilaveten fistik ezmesi canavarligi var
Tahinci , tayinci gibi ya bi kere tesaduf balla tahini karistirmistim ama nasil bi lezzet. Tahinle pekmez karisimiyla alakasi yok. Esit de karistirmican, tahin atıyorum 2 yk kasigiysa, balı bi tatli kasigi koyunca, cok tatli falan da olmuyor, sadece tahinin baskisi azaliyor.

Bakış açının değişmesi için neye ihtiyacın var? Birde kendine şefkatli olabilmek için?

Şimdi kalkıp yicem hahaha

Cuma günü deneyecegim

Açlikla savaşacak kararliligimiz olursa başarırız kuzum.
Bazen canim çok tatlı istiyorum o zamanlar için aldım görüntüyü elimin altında hazır olsun başka şeylere saldirmayayim. Aslında 60a yaklaşık 1 kg kaldı kararliyimda ama nasılsa zayıfladım diyip yiyorum galiba
Ben günlük tartildigim için ne yersem artı geliyorum veya eksi geliyorum diye test ederim.
Himm ben öyle değilde önceki gün genelde fazla yersem artı cikiyorum o nedenle akşamları ya hafif geçirmek lazım ya da hiç yememek lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…