Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Antep nere Makedonya nere bak iki tarafta aynı adet. Ne kadar göçebe olduğumuzun kanıtı.

Ağustos sonu görmeyi umuyorum
İlk etapta 100 ü bir göreyim de bakalım diyetisyenle nasıl ilerleyeceğiz

Bana uyar zaten diyetisyene de haftalık gideceğim. Bu hafta 2 kg vermek istiyorum bakalım

Canım sen eskiden adım atıyordun adımsayarin vardı. O sen misin? Biraz huzur muydu nickin

Piskolocine çok güvenmiyorum, şimdilik muhteşem imoci koydum çok da şey etme yani
Menune gelelim.
Trabzon hurması hain çıktı dün bir tek onu abartmistim başka suçlu bulamadım sabah tartimi beğenmedim. dikkatli ol . Misafirle yer misin onu merak ediyorum. Sabah ve diğer öğünün güzel. kek ve tahin pekmez az diyorsun ne kadar katkısı olur pazartesi göreceğiz.
Afiyet olsuuuuuuun

Mthn83

Yüce rabbim karşıma ne çıkarttı bir bak
Sana da faydası olabilir

Akupunktur yaptıran bir arkadasimi hatırladım.Kilo verdi mi aldı mı aklımda bir şey kalmamış.
Bir de el mudrasi var. 20 dakika baş parmagini orta ve yüzük parmağını kapatip üzerine bastıriyorsun. Bir iki dakikadan fazla yapamıyorum sıkılıyorum. Sonuçsuz kaldı yani. En iyi yapabildiğim ağzımı kapatıp başımı sağa sola cevirmek...yok diyorum en kolayı kaptanım.

Afiyet olsun canım Bulgur pilavı dışında endişelendiren bir şey yok. O da adam seçiyor zaten. Su ve spor güzel tatlışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…