Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım acaba dedim koptu mu biraz endişelendim girmeyince de ama muhteşem bir menü olmuş afiyetler olsun. Sadece su ile ilgili biraz daha artsa seni çok güzel destekler
Kopmak yok canım ama dün çok kötüydüm gelmek istemedim
Ama bugün iyiyim diyetisyen kontrolüm vardı onunla görüştükten sonra daha iyi hissettim evet kilo almışım ama bir kilo almışım buda suyu az icmemden ve kortizon ignelerinden kaynaklanmıs hallederiz dedi sağolsun

Yeni listemi aldım ve bu listeyi çok sevdim daha tok tutucu ve severek yapılabilecek bir beslenme öğünü oluşturduk bu hafta daha güzel olacak inşallah

Selam kızlar

Diyetisyen görüşmem güzel geçti gerçi onun için zor olacak çok yemek seçen,bir sürü alerjisi olan menapoz başlangıçlı birine diyet listesi vermek zor bence ama p.tesi başlıyorum ölçümlerim o zaman yapılacak. Çok heyecanlıyım
P.tesiye kadar suyu çoğaltmaya çalışacağız yemeği abartmayacağız dedi.
Direk de kilo hedefimi 55 yazdı peki ayda 10 kilo verebilir miyim acaba dedim (merak ettim ne diyecek diye) bakiciiiizzz dedi

Yalnız bu saate kadar bir şey yemedim eve dönerken 1 porsiyoncuk sade börek yedim pudra şekeri dökmedim. Akşama da sadece çorba içeceğim yeşil mercimek çorbası yapacağım.

Hoşgeldin aramıza burada birlikte başaracağız

Hedefe ulaşacak kişiler çok olacak bu sefer masallah

Bugün ben tartım da kötüydü
Misafire kıymalı yapılıyor.
Himm bide sabah aç karnına 2 YK yoğurt yedim. Onu eklememisim. Kendime güveniyorum ama yinede inşallah yemem

Tekrar geçmiş olsun canım Diyetisyen hallederiz demiş ne güzel. Severek yiyebilecek olmana da ayrıca sevindim.

Canım o noktalara pirinç yerleştir bandaj yap
Ne kadar istersen o kadar durur
Hedefe ulaşacak kişiler çok olacak bu sefer masallah
Yeni yıl güzel geliyor inşallah

Pudra şekeri önemli bir detay
Diyetisyen ödülü mü verdin kendine
O böregin diyetini nasıl vereceksin bize
İyi iyi bu saate kadar bir şey yememissin tamam sustum. Aksam planın da güzel. Affettim . caymak başka şeylere kaymak yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…