Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar, ben de katılmak istiyorum.🙋🏻‍♀️
Selam arkadaşlar, 26 aralıkta bu mesaji yazmıştım ama net sonuç alamadım. (İlk mesaja yanit vererek yazmistim hatta) Bugun tartı fotoğrafimi da cekmistim. Uygun gorurseniz katilmak isterim, yoksa da sağlık olsun.(boza eski nick) Kolay gelsin herkese✋🏻

Kızlar ben devlet tiyatrosunda seyirci olmayı çok seviyorum her sezonu iple çekiyorum:KK200:
bugün 15 te Radyo yu Hümayun oyunu var oğlumla ona gideceğiz çok heyecanlıyımmmm:KK200: bugün bir şey yemiyorum elimde şu an çay kıvamında ılık suyum var onu yudumluyorum. Tiyatrodan çıktığımızda tam akşam yemeği vakti olacak o zaman yiyeceğim inşallah:KK50: çok tatlılar baksanıza

Selam arkadaşlar, 26 aralıkta bu mesaji yazmıştım ama net sonuç alamadım. (İlk mesaja yanit vererek yazmistim hatta) Bugun tartı fotoğrafimi da cekmistim. Uygun gorurseniz katilmak isterim, yoksa da sağlık olsun.(boza eski nick) Kolay gelsin herkese✋🏻
mesajına baktım şimdi çok üzgün olduğumuz zamana denk gelmiş gözden kaçmış sanırım

hoş geldin :KK60: :KK50:

Maşallah 🧿

Senden imrendim bende aldım bir kanguru, oğlanı koyup yürücem. Amin. Slingle zor oluyor artık. Kaç kilo yazalım hedefine 🤩
Ben 60 demistim zaten rahat gelirim 60a ay sonunda inş 🥳 ay çok zevkli kanguruyla gezdirmek ama artik ben tasiyamiyorum 10 kg belim agrıyor bebek arabasiyla geziyorum mecbur. Bebege de cok iyi geliyor sen de kendini iyi hissedeceksin. Disarda yürürken uyuyorlar zaten doktorlar da 1 uykusunu açık havada yapsınlar çok faydaliymis. Uyuyunca hemen eve getirmiyorum o yüzden 😅 dün beraber 4.5 km yürümüşüz

101. ETAP YARIŞMACI LİSTESİ
ffestinalente ffestinalente Kırmızı Takım Kaptanı
patimsilizm patimsilizm Mavi Takım Kaptanı

@Akrrep
@Ysmnondr
@sibel_84
Jasminium84 Jasminium84
Cordelia Cordelia
@s i d e l y a
@Elagozlu
@serap911
@Busra196
@Mthn83
@gezegenfeza
@Beth18
@badem000
Elhan Elhan
@Tesnim1903
@Lavinia_98
@TemelinSafinazi
@FitVenus
zeyneppk zeyneppk
@WunderLost
@inci-zehram
aypare ackerman aypare ackerman
@Nergis 35
@soffty
sara_28 sara_28
@MrsMuffin
@HuzuRRR
Elhan Elhan

🌟 Hazırlık grubundaki arkadaşlar takımlara girmek isterlerse seçmelerden sonra kaptanlarin istegine göre takimlara dahil edebiliriz. @Efenin_Annesi de dahil.

🌟 Yukarıdaki listede olup yarışmak istemeyen var mı 🙈

Sen beni secmemişsin suclu ben oldum şimdi 🤣🤣
bu listede adını göremedim ben izinli olduğunu düşündüm:işsiz::KK14: sen de baksana listeye ben mi göremedim adını

Ben 60 demistim zaten rahat gelirim 60a ay sonunda inş 🥳 ay çok zevkli kanguruyla gezdirmek ama artik ben tasiyamiyorum 10 kg belim agrıyor bebek arabasiyla geziyorum mecbur. Bebege de cok iyi geliyor sen de kendini iyi hissedeceksin. Disarda yürürken uyuyorlar zaten doktorlar da 1 uykusunu açık havada yapsınlar çok faydaliymis. Uyuyunca hemen eve getirmiyorum o yüzden 😅 dün beraber 4.5 km yürümüşüz

Canımcığım bu haftaya özel haftalık hedef belirliyoruz ♥️

Harika 😍 valla çifte mutluluk bebek mutlu anne mutlu, anne mutlu bebek mutlu 🤩 ay denicem bakalım. Kış ayında araba sevmediğime karar verdim 😂 birde zor geliyor bana. Gerçi şuan herşey zor geliyor ama olsun 😬

19.01.2024 menüsü
Sabah
Üç grisini
Şekersiz çay

Öğle
Bir kase tavuk suyu çorbası

Ara
Bir tane küçük muz
Bir tane elma

Akşam
Bir kase tavuk suyu çorbası
Beş tane et köfte
Bir kase yoğurt
İki dilim ekmek

Su 1 litre spor yok

Elhan Elhan Cordelia Cordelia ffestinalente ffestinalente

Canım acaba dedim koptu mu biraz endişelendim girmeyince de ama muhteşem bir menü olmuş 🥳 afiyetler olsun. Sadece su ile ilgili biraz daha artsa seni çok güzel destekler ♥️

60.85 idim. Çok uçmadan -750 gr yani 3 paket margarin desem
Haftaya cuma hedefim 60.10 olsun tutarlı olsun 😀
Gözümü sana diktim ben 🤩 kilolarımız neredeyse aynı, hedefin de çok iyi 👍🏻 ben o kadar cesaret edemedim ama seni yakalamak isterim, şansımı zorlayacağım 🎉🥰

canım maviş takımım haftalık hedef belirleyelim diye düşündüm böylece kendimizle yarışmış,neler yapabileceğimizi görmüş oluruz :KK200: :KK50: gerçekçi hedefler belirlemek en güzeli lütfen uçmayalım :KK45: mesela ben bu haftaya 59.3 ile başlıyorum ve hedefim önümüzdeki Cuma 58.8 çıkmak -500:dua::21:hedef belirlemeyen maviş arkadaşlarımı etiketledim bekliyorum :KK60: :KK200:

@HuzuRRR
@s i d e l y a
@FitVenus
@Nergis 35
@Tesnim1903
aypare ackerman aypare ackerman
@Lavinia_98
@gezegenfeza
@badem000
@soffty
@Beth18
@inci-zehram