Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben yaş günü ile birlikte yapmıştım. Evadan taç yapmıştım hatta 2015 seçimleri vardı. Afiş yapmıştım. Çok eğlenceli olmuştu
Evadan bıyık yapmıştım herkes takmıştı
Hiç enerjim yok şuan . Bütün enerjim ikramliklarda tükendi . Bugün milli eğitim işleri de çok yordu. Pazar günü de sabahtan ev bakmaya cikacaz . Daha yeteeeeeer

Merhaba herkese, bol eksili tartı fotolarını gördüm çok mutlu oldum maşallah bu grup süper emin adımlarla herkes hedefine doğru gidiyor. Benim yatılı misafirim var, öncesinde de derin temizlik vardı iki gün dip köşe o yüzden aktif olamadım. Hiç bozmadım diyeti çok şükür. Ptesi ben de tartılacağım. 1 ocakta 68 le başladım diyete 15 ocakta 64 tüm bakalım ptesi tartıda ne göreceğim

Afiyet olsun canım 600 verip 700 almayalım .
Yok canım minnak bir kek ve bir topcuk dondurmayla o kadar da alınmaz.
Abartmayi pek severim.
Su yok şipor yok
Aa ben alintilari eklemeden direkt mesaj atmışım üst tarafa
Tesekkurler kaptanım ya aradığım yorum
ya ben de bunu gördüm de 2.sayfanin yorun yazan kişisi Şevval boyle demişti diyor sanki kız kilo almıştı bak şimdi böyle diyor gibisinden yazmış gibi geldi. Anlatamadım ama öyle bir şeyler işte:) gece gece ancak bu kadar oluyor :)

Haftaya gelsin 60 lar

Hediği hayırlı, doğum günü kutlu olsun canım, Rabbim hayırlı evlat eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…