Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Saatler saçma akşam yulaf saçma mandalina ve tahıl cipsi ne alaka 😂 sabahkı menü hepsı ıkı dılımın arasında 😂 lolipopta okulda karne merasımı ıkı cocukla cık yetıs derken ac kaldım ver dedım oğlum bı fırt şundan kan şekerim düştü 😂
Lolipop icinden sakız cikan mi 🥹

Saçma sapan değil bence gayet güzel. 21.00 ' deki lapa birazcık gecikmiş.Cok da önemli değil. Yalniiiiiiiz o lolipopu yaladigin için diyeti çöp etmişsin gitti tüm eksiler :ıslık::ıslık:Kac defa yaladin ona göre bir rakam söyleyeceğim :KK59:
Ahahha bı şılapcık aldım karpuzlu şekerdi 😂
Yemek yoktu kocam gec geldı onların önüne koydum makarna ben durdum baktım neyıcem yapıştırdım lapayı ama 2 yk sadece elhanım 😂 artık kac yazar 😂

Ahahha bı şılapcık aldım karpuzlu şekerdi 😂
Yemek yoktu kocam gec geldı onların önüne koydum makarna ben durdum baktım neyıcem yapıştırdım lapayı ama 2 yk sadece elhanım 😂 artık kac yazar 😂
Yulaf çok doğru seçim olmuş. Makarnayı kaşiklasan ne yapacaktik Allah korumuş bizi. :dua::KK200:
Lolipop 🍭 la gelmiş geçmiş olsun. :ıslık:

Ya vallaa senden birşey anlamıyorum ben 😂 bazen çok motivesin bazen diplerde . İtiraf et sen de ikizlersin dimi😂
images (1).jpeg

LİG SIRALAMASI 19 OCAK 2024

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
Cordelia Cordelia 82.05👑👑
@Ysmnondr86.15
@60kiloyum89.2

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@sara_28106.1@soffty57.55
@ffestinalente107.6@Ruveyda-58.6
LenaG LenaG 112.5 patimsilizm patimsilizm 59.3
@Diykon214259.55

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
arwengsd arwengsd yerinde gözüm var. Mezun olacağım kilo olacak inşallah. Hedef 20 Temmuz 🤩😘🥰

Eline sağlık kraliçem 🤩😘🥰❤️

Son düzenleme:
Yukselenin ne boyle kocmu olur tamam ben de icimde cok kirilgan narin duygusalim ama disariya demir kilit😂
Benim ki yukselememis canım 🤣
Ben tam yükselişe geçmişim eve tutmuş çekmiş beni 🙄
Ben dünyanın böyle olduğunu bildim de ebe biz çekiyoz sende çek dedi 🤣🤣
Kendisini sevgiyle anarım sık sık 😅

X