Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şimdi birşey sorucam kızlar
Bırda çok güzel kilo vermiş wrkadaşlar var.
Yaa evdekilere makarna tatlı vs vs yapıp da nasıl yemeyeceğiz.
Ya ben hergün her sabah yeniden başlıyorum. Acıkınca herşeyi unutuyorum falan ....ne yapmalıyım . Yerimde sayıyorum yaa ben . Size iyi gelen önerebileceğiniz bir yöntem teknik ?????
Kafayı takmadığımdan değil hep takıyorum,istiyorum ama davranış değişikliğim saman alevi gibi oluyor .
Napçaz....:KK12:
evde pişen herşeyi sende yemelisin diye birşey yok sen kendini sevip düşünüp bir karar verdin yolculuğun başladı. Bugün bizim evde pizza var mesela... her gün yeniden başlarsan olduğun yerde sayarsın kendine dur demeyi bil ki bu yolculukta ilerle :KK200: :KK50:

Kilo bildirimi
Geçen Cuma 61.7
Bugün 61.55
-150 gr fark
İki gündür hamur işi yedim yoksa daha fazla olurdu maalesef
Bir de ani bir kararla memlekete gideceğiz toparlanıyorum bir süre yine katılamayacağım zaten pek de aktif olamıyorum çocuklar büyüyünce işler çok arttı 😟
Elhan Elhan IMG_4560.jpeg

Ya ben hergün her sabah yeniden başlıyorum. Acıkınca herşeyi unutuyorum falan ....ne yapmalıyım . Yerimde sayıyorum yaa ben . Size iyi gelen önerebileceğiniz bir yöntem teknik ?????
Kafayı takmadığımdan değil hep takıyorum,istiyorum ama davranış değişikliğim saman alevi gibi oluyor .

Evdekilerin de seninle yemesi bence en güzel seçenek. Ben makarna yapıyor olsam yerim çünkü. Bu insanı biryerden sonra mutsuz eder. Arada tabii ki yenilir bu arada ama rutinde olmasa

sen evdekilere uyma canım, evdekiler sana uysun

her gün hamurişi tatlı yapma

ama her gün muhakkak sebze yemeğin proteinin olsun

haftasonları mesela cumartesi günleri tatlı yap, nefsini köreltecek kadarını ye

sayende evdekiler de sağlıklı beslenmeye başlar daha ne :)

Evdekileri kendine uydurmak o kadar zor ki🥲🫣 tadina bakabilir ama devamini getiririm demiyorsa ben genelde oyle yapiyorum tadina bak kac😂

Aaayyy ben çok fenayım artık başım dönmeye başladı wc den çıkamıyorum diyare beni bitirdi. Su içiyorum fazla kaybım olduğu için ama daha beter oluyor. Kahve+limon yapayım dedim yutamadım. Eczaneye gidemedim yahu kapıdan döndüm ooyyy

Evdekileri kendine uydurmak o kadar zor ki🥲🫣 tadina bakabilir ama devamini getiririm demiyorsa ben genelde oyle yapiyorum tadina bak kac😂
şöyle olabilir o zaman, makarna pizza tatlı neyse artık ev ahalisinin çok sevdiği ve sık tükettiği şeyler onlardan yapar ama yanına sağlıklı bolca başka şeyler de yapar, başta o kalorili olandan tadımlık yer nefsini köreltir ama yanında sağlıklı yemeklerle dengeler kendini, zaten zayıflamaya başladıkça da yavaş yavaş iyice azaltır
badem000 badem000 bu olur mu ki sana

Aaayyy ben çok fenayım artık başım dönmeye başladı wc den çıkamıyorum diyare beni bitirdi. Su içiyorum fazla kaybım olduğu için ama daha beter oluyor. Kahve+limon yapayım dedim yutamadım. Eczaneye gidemedim yahu kapıdan döndüm ooyyy
Ne oldu gecmis olsun neden kötüsün

Valla diyetisyene makarna benzeri kabak var dedim. Makarna vereyim dedi(tam buğday)
Kısır benzeri karnıbahar var dedim. Kısır vereyim onun tadı çok iyi değil dedi. Trabzon hurmasından tatlı yapıyorlar dedim. Ceviz tahin köy her gün ara öğün yap dedi.
Senin ruhuna hitap edecek birini bul canım 😘

evde pişen herşeyi sende yemelisin diye birşey yok sen kendini sevip düşünüp bir karar verdin yolculuğun başladı. Bugün bizim evde pizza var mesela... her gün yeniden başlarsan olduğun yerde sayarsın kendine dur demeyi bil ki bu yolculukta ilerle :KK200: :KK50:

Evdekilerin de seninle yemesi bence en güzel seçenek. Ben makarna yapıyor olsam yerim çünkü. Bu insanı biryerden sonra mutsuz eder. Arada tabii ki yenilir bu arada ama rutinde olmasa

sağlıklı şeylerin lezzetsiz olması da gerekmez ayrıca canım badem000 badem000

bak patimsilizm patimsilizm şahane görsellikte yemekler yiyor ve eminim tatları da bir o kadar güzeldir

dolayısıyla evdekiler öfff bizde seninle mi diyet yapacağız moduna girmezler sana mutlulukla eşlik ederler :KK60:

şöyle olabilir o zaman, makarna pizza tatlı neyse artık ev ahalisinin çok sevdiği ve sık tükettiği şeyler onlardan yapar ama yanına sağlıklı bolca başka şeyler de yapar, başta o kalorili olandan tadımlık yer nefsini köreltir ama yanında sağlıklı yemeklerle dengeler kendini, zaten zayıflamaya başladıkça da yavaş yavaş iyice azaltır
badem000 badem000 bu olur mu ki sana

Teşekkür ederim kızlar. :KK200:
Peki öğün olarak ne düşünürsünüz ,kahvaltı atlanmalı mı , ara öğün falan ?

Teşekkür ederim kızlar. :KK200:
Peki öğün olarak ne düşünürsünüz ,kahvaltı atlanmalı mı , ara öğün falan ?
Valla ben hafta içi bı kefir 2 kayısı yiyorum kahvaltıda. Hafta sonunda aile ortamı olduğu için sınırlı olarak sofraya dahil oluyorum. Akşama onların seveceği birşey artı salata yapıyorum. Kendime ayrı öğün.

X