Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydın kızlar
çok üzgünüm gerçekten evet diyetisyenin listesine tam anlamıyla uymadım çünkü hastaydım iki gün paça çorbası içtim birer dilim ekmekle beraber bide turşu suyu içtim dün akşam gribe iyi gelir belki diye ama tartı bu kadar farkedermi pazartesi günü 103.1 kilodaydım en ufak bir dikkatsizlik bu kadar kısa sürede 3 kilo fazlalık yaparmı yapıyor işte buda moral bozuyor bu sabah hiç iyi değilim kaptanım özellikle senden özür dilerim takımı zor durumda bırakmak istemezdim ama hasta olunca böyle oldu kusura bakma nolur

bugün çok güzel bir eksiyle gelmekti hedefim hafta başından beride iyi gidiyordum ama son üç gündür hastalık beni mahvetti çok üzgünüm canım

Hastalık gittiği gibi daha da hızlanır üzülme lütfen süreklilik önemli hızlı verip vermemek değil. Önce bir şifalan gerisi hallolur acelemiz yok daha sana spor arkadaşı olucam ben

Hshsh dur bekle
Öyle mi diyosun o iş bende hsjsj

Bundan sonra dekolteli tartılıyoruz.
Fotoya dekolteler dahil mi
Canım sakin kopma
Sen seni biliyorsun. Pes etme gidecek inan buna. Enerjini pozitif tut

çok üzgünüm canım

Saraaa, daha neler. Senin sağlığından daha önemli bir şey olabilir mi? Aynı tartıyla ve aynı yerde mi tartıldın? Keyfinin kaçmasını anlıyorum ama bu uzun bir yol. Kaldığımız yerden devam edeceğiz ki başaralım. Ödem tutmuş bile olabilir vücudun çünkü su da içiyosun baya. Haftaya daha güzel olucak

Arzum shake canım benım

Teşekkür ederim canım çok anlayışlısın
Bu hafta üç kere kortizon iğnesi yedim onlarda sişirmis olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…