Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bugün duygusal yeme durumuna düştüm. Mpralim bozuktu. Ama toktum. Eve geldim montumu bile çıkarmadan acele acele yedim yedim hep. Sonra akşam yemeyim dedim yine yine yedim. Arkadan çocuklarla yine yedim.......
Ama neden kendime engel olamıyorum. Karbonhidrat bağımlısı mıyım ben acaba ...kolik ...kar kolik...
Şimdi de mutsuzum işte.:KK43:nolcak böyle
..

Afiyet olsun. Çok dengeli olmuş sanıyorum ki diyetisyenin listesi. Salatasız nasıl doydun ben asla doyamıyorum ya sadece yoğurt yediğim öğünler aklım hep salata da 😂

Harika özellikle sporun ve dengeli öğünlerin. Çemensiz yapamıyorsun sanırım 😍 ev yapımı mı yoksa 😂

Afiyetler olsun 😍
Simit bence fazla değil sadece dışarıdan bir ürün olduğu için rutin yiyorsan cildin ve iç organların için endişelenebilirim 🙄

Şifa olsun 💙 sabah yememenin özel bir sebebi var mı?

Afiyetler olsun 💙 ama biraz az olmamış mı 😢

Muhteşem hem keyifli hem de sağlıklı 😍

Canımcığım bu kadar emeğe suyu da arttırsan harika olur. Birde bal kaymak neden 😂

Apa nın diyeti bu muhtemelen o yüzden birşey diyemiyorum ama apa olmasaydı az derdim 😬

Afiyetler olsun. Kaçamakta canın yongası ya yeterki dengelensin. Serbest öğünün bile sağlıklı muhteşem 😍

Canımm paylaşınca insan disipline oluyor sanki bende öyle bir etkisi var o yüzden hepiniz paylaşın istiyorum 😂 ama olsun gecikme sıkıntı değil.

Bence menün gayet dengeli. Diyetisyenle mi çalışıyorsun canım sen?
Evett kaptanım evde kendim yapıyorum cemeni yesillige marula sürüp yemesini severim ben aci ve ekşi hastasıyım onlar olmadan doymuyorum

Limonlu kahve nasil bişey ayrica sebebi var mı böyle icmenin? Hem kafein hem asit birarada mide zafiyeti🫣
Benm çok hoşuma gidiyo azıcıkta zerdecal atıyorum içine mis :KK53: enteresan tatları sevıyorum saçma sekılde :KK8: yağ yakıcı özelliği oluyor birleştiklerinde o yüzden alıştım onada

Evett kaptanım evde kendim yapıyorum cemeni yesillige marula sürüp yemesini severim ben aci ve ekşi hastasıyım onlar olmadan doymuyorum

Ay bir tarifte senden istesem hsjsj kolaysa yapması hemen yarın yaparım valla. Çok severim ama hep hazır yedim. YouTube da baktım birkaç sefer ama onlarda inanılamz zahmetliydi ve kglarca sarımsaklı

Ben bugün duygusal yeme durumuna düştüm. Mpralim bozuktu. Ama toktum. Eve geldim montumu bile çıkarmadan acele acele yedim yedim hep. Sonra akşam yemeyim dedim yine yine yedim. Arkadan çocuklarla yine yedim.......
Ama neden kendime engel olamıyorum. Karbonhidrat bağımlısı mıyım ben acaba ...kolik ...kar kolik...
Şimdi de mutsuzum işte.:KK43:nolcak böyle
..
Seker hastası olabilir misin canım? Moralin neden bozuktu

Evet canım birde akıyor çok açamıyor gözünü . Ben de ılık su ile silip damla yapıyorum. Dün başladık ilaca. İnşallah geçer yoksa veterinere gideceğiz bakalım ne diyecek 😔 gerekirse çay da demlerim Ben içmiyorum çay. Yani içerim de yeşil çay kahve içiyorum yetiyor.
Varsa papatya çayı daha iyi olur, bende siyah çay vardı onunla yaptım, birazdan yine sileceğim, azalmış ama

17 Ocak çarşamba

IMG_5562.png

3.039 adım 300 puan
Cordelia Cordelia

Ay bir tarifte senden istesem hsjsj kolaysa yapması hemen yarın yaparım valla. Çok severim ama hep hazır yedim. YouTube da baktım birkaç sefer ama onlarda inanılamz zahmetliydi ve kglarca sarımsaklı
Benimkisi gayet kolay basit uydurmasyon birşey
Acı biber salçası ni bol yağda iyice kavuruyorum salca kokusu gidene kadar sonra kekik nane karabiber xeviz az kimyon pul biber ve ufalanmis cevizi karıştırıp bi kaç tur daha çeviriyorum sarımsak istemezsen koyma tercih meselesi ben sarimsakli severim eşim sevmez o yüzden koymuyorum canim

Benimkisi gayet kolay basit uydurmasyon birşey
Acı biber salçası ni bol yağda iyice kavuruyorum salca kokusu gidene kadar sonra kekik nane karabiber xeviz az kimyon pul biber ve ufalanmis cevizi karıştırıp bi kaç tur daha çeviriyorum sarımsak istemezsen koyma tercih meselesi ben sarimsakli severim eşim sevmez o yüzden koymuyorum canim
Teşekkür ederim 🤍

X