Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkürler kaptanım. 💙 Sabah 7 gibi uyudum uyandım uyudum derken saat 12 oldu 🤷‍♀️

İyi yapmışsın 😊
Sen dün gece neden uyuyamadın? Bir sorun yoktu değil mi? Ben uyumuştum o saatte tekrar uyandım Bulut emmek isteyince. O saate kadar uyumazsam ertesi gün beni hastahaneye kaldırmaları gerekir 😬

İyi yapmışsın 😊
Sen dün gece neden uyuyamadın? Bir sorun yoktu değil mi? Ben uyumuştum o saatte tekrar uyandım Bulut emmek isteyince. O saate kadar uyumazsam ertesi gün beni hastahaneye kaldırmaları gerekir 😬
Sorun yok canım. kedimin gözü enfeksiyon onu siliyorum ilaç veriyorum telefona bakıyorum derken. Sabah 5 olmuş neden oldu anlamadım uyuyamadım.

Her vücut farklı gerçekten. Şişirmesi basıl bir şey acaba ben hiç şişmiyor muyum yoksa şişiyorum da farkında değil miyim beni ne şişirir ben hiç bilmiyorum mesela
Benim mide ameliyatı sonrası gelişti canım nohut fasulye çiğ sebzeler bende kolik yapıyor. İnliyorum resmen 😭

Her vücut farklı gerçekten. Şişirmesi basıl bir şey acaba ben hiç şişmiyor muyum yoksa şişiyorum da farkında değil miyim beni ne şişirir ben hiç bilmiyorum mesela
Farketmiyorsundur. Mesela ben 2-3 bardak acılı şalgam içeyim +1 veya daha fazlası garanti. Az da yesem farketmez. Vücut su tutuyor. Tuzu dengelemeye çalışıyor galiba.

Adımlarımı paylaşayım
13 ocak 4902 adım 490p
15 ocak 6227 adım 622 p
16 ocak 9257 adım 925 p
17 ocak 12650 adım 1265 p
18 ocak 7645 adım 764 p
Toplam 4068 p
Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20240117_221809_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20240117_221809_Huawei Health.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 22
Farketmiyorsundur. Mesela ben 2-3 bardak acılı şalgam içeyim +1 veya daha fazlası garanti. Az da yesem farketmez. Vücut su tutuyor. Tuzu dengelemeye çalışıyor galiba.

😟 nee
2-3 bardak acılı şalgam içersen tartıda +1 mi görüyorsun yanlış mı anladım 😶 peki fiizksel olarka şişiyor musun

X