Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Isim oydu gitsin kirada idare etsin azcıkkk bize kim.vermiş ev az yaşamasını bilsin

Benim tatil zamanım gelmiş. Bugün ağır misafirlerimiz vardı. Yorulduğumu hissettim gittiklerinde.

buraya yazdığın anda doğuyor güneş o yüzden günaydın

Günaydın al bende de okadar kalkalı oldu cocukla ılgılenıldı yedırıldı ıcırıldı okula yollandı ben bı atıştırdım minik kızım arada emzır yatır ust degıs alt degıs onu uyutma seansı sımdı soyle bı bakıyorum üstten

Bir kez daha sevdim basenlerimi

Evet günahlarımı dökmeye geldim

1 profiterol
1 dilim gelin pastası
1 dilim sultan sarması
1 dilim köstebek pasta
2 adet patatesli rulo börek
1 adet ıspanaklı gül böreği

Akşam belki yoğurt kürü yaparım yine pul biberli limonlu başka da bir şey yemem bugün yani bunları anca sindiririm çünkü

ffestinalente Elhan

O doktorun ağzı bal yesin. İç organların yağlı olmasi gerçekten daha kötü. Bacaklarim seninki gibi kalın.Çizme bulmakta çok zorlanirdim artık giymiyorum.
Ben genişleyebilen çizmeden aldım
Bu sene giyemedim, nasip olursa seneye giyerim inşaAllah

Önceki senelerde ayakkabıcı amca uzun botumu biraz keserek lastik taktırmıştı, onu galiba daha giyemem(topuklu )

Allah yardımcımız olsun benimkilerin uyku saati uyutcam birazdan 1 1 buçuk saat dinlenebilecem

Seni durduran ne oldu bebişim
Hayır durma noktasına nasıl vardın şuan onu merak ediyorum

Kizlar ya bir şey danışmak istiyorum size. Benim annem 101 e gelen TV ler var ya 4600 e olmayan evime televizyon almış ev hediyesi . Mutfağım için . Ben de alacaktım zaten
de ama şuan aciliyeti yok ilerisi için dusunuyordum . Zahmete girdigi için üzüldüm . O da zaten borç harç alacaz ev için etraftan diye önden alıp kafamizi rahatlatmak istemiş ,Allah razı olsun . Verirken de robot süpürge düşündüm ama sen biraz üst model bakıyorsun beni aşıyor diye yanasamadim dedi . Öncesinde konuşuyorduk ara ara 20 25 binlik bahsettiğim robotlar almışken iyisi olsun diye düşünüyordum . Ama şimdi düşününce annem de arkadaşlarım da çok da fiyatı uygun olmasına rağmen hayatlarını kurtariyor süpürge, tertemiz de oluyor evleri . Bende uygun fiyatli bir robot bulursam TV yi iade edebiliyoruz yerine robotu alayım istiyorum . Ama TV parasindan çok uzaklaşmadan . Var mıdır öyle bildiğiniz uygun fiyatlı , fiyat performans ürünü bir robot süpürge ?

Midene Allah yardım etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…