Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sbah11.30
1 bardak limonlu su
1.5 dilim çiya tohumlu ekmek
1 k.k süzme peynir domates salatalık
Tere 3 siyah zeytin 1 haş. Yumurta
1 çatal çilek reçeli
Ara15.00 1 kupa formçayı
Akşam18.30
2 lahmacun 4 kaşık ekşili çorba 1 bardak ayran marul salatası
2 litre su (sporu yapınca yazarım tekrar)
(Yemekleri kayınvalidem yaptığı için o ne yaparsa onu yiyorum kendim ayrı pişirmiyorum beraber yiyoruz evde yemek yapmıyorum) Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
Kayınvalidenin ellerine sağlık Huzurum sana da afiyet olsun. :KK68: Zayıflamana yeterli gelmeyecegini düşündüğün yemeklerde porsiyon kontrolü yapmani tavsiye ederim. Dört kaşık ekşili çorbada yapmışsın iki lahmacun fazla ama. Ekşili çorba bildiğim kadarıyla bulgurdan yapılıyor. Yanına tek lahmacun olur sanki.

Diyetisyenim ödül verdi canım

Sabah 7.30 bir bardak kefir
Arada yeşil çay
Öğlen tost süt
Ara 15 fındık 1 mandalina 1 türk kahvesi arasında 1 saat var
Akşam balık salata 1 YK helva
Şu yarım litreden biraz fazla
Adım 4 bin civarı. Adım sayısı düşük olduğundan hesap kitap yapmıyorum @Cordelia etiket yapmiyorsam ondan seni ugrastirdigima değmez.
Mens geliyor genel ödemin var yarın diyetisyen de artı çıkacak 🙁
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
Afiyet olsun canım 😘 Diyetisyen menüsünde helva yazıyor mu 🥴

Dediğini her gece uyumadan önce yapıyorum . Hem bir heyecan kaplıyor her yanımı hem de aşırı rahatlamış hissediyorum . Ve her defasında duama seni de ekliyorum♥️
Hedefe odaklan bitanem evi alıp içine yerleştikten sonra ayrıca birlikte dua ederiz. :dua::KK200: Evi düşünürken beni unutuyorsun . :KK19:Her şeyi arkana al...

Az kalsın koyuyordum canısı sonra gerı bıraktım
Cocuklsrın makarnasının tadına bıle bakmadım tuzsuz olmus dedıler :)
16.00 gıbı yemegı bıraktım en az 20 sast aclık yapıcsm bugun ıcın
Ac mıde ıle yatmayı planlıyorum
Az once tartıldım 62.7 cıktım yefıklerımden dolayı ınsallah yarın sabah 61ı gorurum :)
Harikasın işte bu ya... :super: sağlam bir öğün seni hedefine yaklaştiracak. Diğerleri oyalayacak hep bunu düşün. :KK60:

Menümü yazayım
Sabah
İki haşlanmış yumurta
Peynir ve zeytin
Bir kase yeşillik
İki wasa
Şekersiz çay

Öğle
Muzlu elmalı kakaolu çiğ fındıklı yulaf ezmeli süt

Ara
Üç tane cavdarli karabugdayli gerisini
Bir bardak kefir

Akşam
Bir kase arpa şehriye çorbası
Fırında cipura
Salata

Su 3 litre spor 30 dakika tempolu yürüyüş 15 dakika leslie

Elhan Elhan @Cordelia ffestinalente ffestinalente
Afiyet olsun Saracim . Menü , su, spor harika. :KK9: :KK9:

İyi geceler kizlar erkenden uyumaya caliscam midem kazinmaya basladi🥹 gece boyle oluyor dayanip uyursam sabah dinc ve oldukca tok uyaniyorum🌸🙏🏻 bebekli arkadaslarimin bebekleri mışıl mışıl uyusun insallah onlarda rahatca uyusun. Hepimiz mis gibi uyuyalim🙏🏻🌸
Evet ben de aç yattığım gecenin sabahında daha iyi hissediyorum ve tok oluyorum. Demek ki herkeste böyle bir etkisi oluyor.
İyi geceler canım. Allah rahatlık versin inşallah ☺️❤️

Kadını nasıl gömdük ama :confused:

Cok iyi gömdük ,Baya iyi gömdük,fakat ne gömdük bee😏😎

BPO6nXTCAAA7VsN.jpg

Ooohhh maydanoz ve limonu kaynattım ben de ödem konusunda çok işe yarıyor. (Bu arada maydanozdan nefret ederim burnumu tıkayıp içiyorum) 😃
Bir de gece yatmadan çörekotu yağı 1 çay kaşığı içiyorum metabolizma hızlandırıyormuş

Ooohhh maydanoz ve limonu kaynattım ben de ödem konusunda çok işe yarıyor. (Bu arada maydanozdan nefret ederim burnumu tıkayıp içiyorum) 😃
Bir de gece yatmadan çörekotu yağı 1 çay kaşığı içiyorum metabolizma hızlandırıyormuş
Maydanoz suyu bende ödem yapiyor😂😂

X