Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaptığın kurabiyelerden ne kadar marifetli olduğun belli canım benim.Yapmamak çok daha iyi,tek üzücü yani canı çekmek.
Dün bugün tartı günü diye dikkat ettim yerken.Eskiden ben de hamur işi çok yapardım.Simdi hem kilo hemde tansiyon rahatsızlığı sebebiyle yapmıyorum😔🥰💙🌺💗
Artık pek canım çekmiyor
Aniden gelen olursa diye ikramlık yaptım, gerçi ani gelmeler kalmadı😔, haber verirler de ben kendimi anca hazırlarım.
Siz yenisiniz, bilmezsiniz geçen sene felç geçirdim, hamdolsun yürümeye başladım ama ağrım çok oluyor, her zaman aktif olamıyorum, hazırda ikramliğim olsa ikram etmek zorluyor gibi şeyler işte ☺️

Elhan Elhan abla hazırlıktan girişeyim bende olmayan böyle 😁🤣 ilk bildirim

Eklentiler

• share_1705306804018.jpg
    share_1705306804018.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 21
Son sayfaya gelince bildireceğim, nerde kaldığımı şaşırmayım

Canım ben favori koyuyorum kalırsam bir mesajda. Sonra açıp bakıyorum ordan devam ediyorum. Grubumuz maşallah aşırı aktif 🧿 başka türlü telefonu elimden bırakmamam lazım eee bebiş var o da olmaz vicdan azabından sürünürüm.

Canım ben favori koyuyorum kalırsam bir mesajda. Sonra açıp bakıyorum ordan devam ediyorum. Grubumuz maşallah aşırı aktif 🧿 başka türlü telefonu elimden bırakmamam lazım eee bebiş var o da olmaz vicdan azabından sürünürüm.
Benim bu ara vaktim bol, okurum ağır ağır

X