Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sahur salatalık domates yeşşlik bir kepek ekmeği bir çay iki dil peyniri

İftar tavuklu sote iki Kepçe bulgur pilav aşırı açtım bir tabak salata ve 4 5 tane süs biberi turşusu
Elhan Elhan yarın niyetli olcm yine saat 2 de bildirim yapsam olur mu çünkü sahurda yine yicem inşallah 😬
sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım 😘 İftarda ayağına sıkmışsın kuzum. Bulgur pilavı pisirmeyecektin sofraya konduysa bir de iftar sofrasiysa yersin tabi ki. 4-5 süs biberi de bulgurla el ele tutuşursa yandık .. inşallah yarın korktuğumuz başımıza gelmez. Yorum yaparken kendi yaşim ve vücut haritami düşünerek yaptığım için yarın sürpriz de olabilir. Her zaman ki gibi yanilmak umudundayim.
Yarın 14.00 ' e kadar zaman var tatlım. Bildirim için endişe etme.

Afiyet olsun canım 😘 İftarda ayağına sıkmışsın kuzum. Bulgur pilavı pisirmeyecektin sofraya konduysa bir de iftar sofrasiysa yersin tabi ki. 4-5 süs biberi de bulgurla el ele tutuşursa yandık .. inşallah yarın korktuğumuz başımıza gelmez. Yorum yaparken kendi yaşim ve vücut haritami düşünerek yaptığım için yarın sürpriz de olabilir. Her zaman ki gibi yanilmak umudundayim.
Yarın 14.00 ' e kadar zaman var tatlım. Bildirim için endişe etme.
Alışığım ben abla ya daha önce bulgur la 16 kilo kadar gitti evet tartı öbcesî iyi olmadı ama o kadar açtım ki ve halsizdiö en kısa onu seçip yedim 🤧

Sağol canım bugün hiç bir tat alamadım sol kol agrısından ve çarpıntı dan doktorada giitim bir sorun yok dedi egk ultrason ve kan tahlili iyi çıktı peki bu agrılar niye
Aynı agrilari bende yaşadım canım 10 gün önce. Haftaya benim de kardiyolojiden randevum var. Perşembe günü. Ben diyorum ya boyun fıtığından oldu. Ya da vuruldugumuz şu asilardan kaynaklanıyor

Aynı agrilari bende yaşadım canım 10 gün önce. Haftaya benim de kardiyolojiden randevum var. Perşembe günü. Ben diyorum ya boyun fıtığından oldu. Ya da vuruldugumuz şu asilardan kaynaklanıyor
Ben çin aşısı tek doz oldum ama sabah uyandım agrı hala devam ediyor iki Agrı kesici ve jel sürüyorum banamısın demiyor seninki nasıl geçti peki

Ayy, fasulye yemeği yapmıştım sebze yiyeyim diye. 2 dk bulutun karnını doyurmaya gittim kocamda toplantıdaydı. O sırada kakası belin çıkmış derken gitmedim nasılsa orda diye oda bakmamış. Yemeğimiz yanmış. Acaba bu yememem için bir işaret mi 😂 çünkü son enerjimle o yemeği yapmıştım 😢
Çocuklu annelerin başına gelebilecek bir durum. :KK14:
Bu durumda yapılacak şey iki yumurta kırıp yemek. :KK51:B seçenegimiz hep olmalı kuzum.

X