Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Regl stresi geçsin gitsin inşallah.
Sımsıcak bir sarılma ve öpücükle şifa dilerim bitaneme.
Cok sağol kraliçem. Dün eşimle tartıştım ki ben neler yaşadım tartışmadım. Regl çok başka yapıyor biz kadınları. Başlasa en azından sadece ağrı olacak, sinir olmayacak. Sen nasılsın canım?

Öyle bir semire katıldık eşimle kadınlar regl olunca kadında neler değişiyor diye. Varsa herkesin eşiyle gitmesinş tavsiye ederim . Eşim bana regl olunca yüksek sesle bile konuşmuyor . O kadar çok etkilemişti onu o seminer .

Gerçekten öyle canım. Cok başka çok zor bir süreç. Eşimin gitmesi gereken çok seminer var.

canımm sebze hiç yok, bugün sebze ekleyebilirsen ne güzel olur afiyet bal olsun,orucunu Allah kabul etsin
Çiğköfte dürümün içinde bolca yeşillik vardı başganımmm kebabda da çokça pişmiş sebze vardı garnitür olarak yanında
Şaka bir yana dün akşam dışarı çıkmamış olsaydık ben akşam yemeği yemeyi de düşünmüyordum aslında ama çıkınca mecburen yedim diyeyim. Bugün dengelerim inşallah bu akşama balık düşünüyorum bol salatayla

Afiyet olsun canım Allah kabul etsin ben de sana eşlik ediyorum. İftara güzel bir çorba , salata geri kalanını keyfine göre ayarla inşallah Yarın güzel bir eksi görelim.
Şimdi eve geldim tartıldım tam 73 üm. Akşam iftarda abartmazsam inşallah yarın kötü bir manzara ile karşılaşmam balıkla salata düşünüyorum inşallah bakalım

Geçmiş olsun bitanem. Yorgunluğunun yerini enerjik bir gün alsın. Yediklerimiz ruh halimizi etkiliyor. İyi bakman gerekiyor kendine.
Benim genelde tam tersi ruh halim yediklerimi etkiliyor ev işi ve bebek yoruyor insani bazen 1 bardak çay içmek bile insana lüks geliyor bugün daha iyiyim sporumu da yaptim

Benim genelde tam tersi ruh halim yediklerimi etkiliyor ev işi ve bebek yoruyor insani bazen 1 bardak çay içmek bile insana lüks geliyor bugün daha iyiyim sporumu da yaptim
Günün sağlıkla geçsin bitanem Yediklerimiz saglikliysa mutlu hissediyoruz birazcık. Çocuğun ev işlerin çok yoruyor seni. Allah kolaylıklar versin.

Ben bunlara da baktim hatta amazondan disaridan gelişle tr deki fiyat ayni cok tatlilar cok güle güle kullansin keyif alsin sifa olsun
inşallah canımm, çok teşekkürler

sen de güzel günlerde kullan inşallah

Maşallah sana yine bişi yememişsin. Kaptan olursam seni takımıma alacağım söz. Dişli rakip ciktin sen
hepsi senin yüzünden biliyor musun seninle rakip olmak çok heyecanlı oluyormuş, çok dişli çıktın o yüzden sana uyum sağlamaya çalışıyorum

Günaydın hayırlı kandiller
Bugün niyetliyim
İftara tavuk sote makarna yoğurt olacak büyük ihtimalle
Jasminium84
Allah kabul etsin İncim

Bugün güzel basladim sabah 1 yumurtayla mantarli omlet ardindan 4500 adım attim devami da gelir umarim
gelir tabii ki, afiyet olsun canımm

Baldir zayiflatma gibi bi istegin varsa ziplamaya ip atlamaya agirlik vermemek gerek bir de diz eklemlerine cok yuksek basinc uygulaniyor ip atlamada
aaa öyle mi yaa, ben de üst bacağım incelsin diye ip atlayıp dururdum

Canım casminim güzel kaptanım
Afiyet olsun. Menu spor muhteşem.
canımmm kaptaniçemm, teşekkür ederim

şünüyorum bol salatayla
alıntım eksik kalmış yahu

o güzel enerjini severim seninn

şimdiden afiyet olsun o zaman

Pimi çekilmiş bomba gibiyiz o dönemde bir hafta sessiz sakin dingin bir yerlere kaçabilsek keşke.
Huzurlu günler dilerim bitaneme. Bir an önce başlayip bitsin gelmekte olan.
Ben iyiyim sahurda migrenim için ağrı kesici almayı unutmuşum. Biraz korkuyorum inşallah hiç yaşamam . Günüm güzel geçiyor. Yürüyüşü minik molalarla geçiriyorum.

Sibel beni de çok zorluyor onunla yarışırken çok dikkatli olmak lazım. Bol eksi getiriyor sağ olsun. sibel_84 yerim ben onu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…