Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan
Sabah 11
Yulaflı dereotlu omlet yarım dılım tam tahıllı ekmek
14.30 (Gündeydim)
3 yk mantı
Minik tuzlu kurabiye
Akşam 19.30
Bir tabak Yayla çorbası
Bir dilim tam tahıllı ekmek 3-5 siyah yeşil zeytin
21:00
Kuruyemiş + 1 adet mandalına
Bugünümüze çok şükür 😍
Gün boyu aktiftim yarım saat 45 dk ev içi kanguru da kızımla iş güç çorba yaptık hoplaya hoplaya Buda sporum 🙈

ben bugün hiçbir şey yapamadim ya çok yoğun ve yorgundum. Eşime ayri bebegime ayri yemekler yaptim. Kac gundur hem yuruyus hem spor bacaklarimin alt kismi o kadar agriyor ki anlatamam size🫣
16.00 2 yumurta kirdim 2.5 dilim ekmekle yedim.
Akşam 18.30da da kendime sadece 5 kasik makarna yaptim yogurtla yedim. O kadar yorgun hissediyorum ki kendime bir sey yapmakla bile ugrasamadim 🤧
Spor yapamadim
Su 3.8 lt
Aksam 22.00da da 1 cay kasigi kadar fistik ezmesi yemistim onu yazmayi unuttum
Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan

ben bugün hiçbir şey yapamadim ya çok yoğun ve yorgundum. Eşime ayri bebegime ayri yemekler yaptim. Kac gundur hem yuruyus hem spor bacaklarimin alt kismi o kadar agriyor ki anlatamam size🫣
16.00 2 yumurta kirdim 2.5 dilim ekmekle yedim.
Akşam 18.30da da kendime sadece 5 kasik makarna yaptim yogurtla yedim. O kadar yorgun hissediyorum ki kendime bir sey yapmakla bile ugrasamadim 🤧
Spor yapamadim
Su 3.8 lt
Aksam 22.00da da 1 cay kasigi kadar fistik ezmesi yemistim onu yazmayi unuttum
Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
Çok yememisin ama geç vakte kalmış ve ekmek grubun çok olmuş
Yoğurdu çiğ kuruyemisi ekle canım. Uzun süreli açlık sonrası saldırıyor insan yemeğe

Çok yememisin ama geç vakte kalmış ve ekmek grubun çok olmuş
Yoğurdu çiğ kuruyemisi ekle canım. Uzun süreli açlık sonrası saldırıyor insan yemeğe
Ben pek sert şeyler yiyemiyorum canim dişlerimde tel var kuruyemiş yasakladi dişçim yoksa ben de seviyorum 😆🥰
Yarin telafi ederim hiç spor yapmayinca ağrilar başladı. Hadi yürüyüş neyse dün 2 kere leslienin boosted videosunu yaptim ondan sonra olanlar oldu 🥲🫣

Günaydıın, dün aktif olamadım çok çünkü oğlum iyice ateşlendi hastahaneye gittik ve sonuç kovid pozitif 😑 doktor 5 aylık bebek ya babadan ya anneden kapar o yüzden size gerek yok sizde pozitifsinizdir dedi. O kadar dikkatliyimdir yine de bu kovid hep bizi buluyor ya. Tabii oğluma kovid bulaştırmış olmam gerçeği beni biraz üzdü ve bazı büyük kaçamaklar yapıldı.. olsun bugün hiçbirşey olmamış gibi yola devam.
Acil şifalar diliyorum canım 🤲🏼

Günaydıın, dün aktif olamadım çok çünkü oğlum iyice ateşlendi hastahaneye gittik ve sonuç kovid pozitif 😑 doktor 5 aylık bebek ya babadan ya anneden kapar o yüzden size gerek yok sizde pozitifsinizdir dedi. O kadar dikkatliyimdir yine de bu kovid hep bizi buluyor ya. Tabii oğluma kovid bulaştırmış olmam gerçeği beni biraz üzdü ve bazı büyük kaçamaklar yapıldı.. olsun bugün hiçbirşey olmamış gibi yola devam.
Çok gecmis olsun benim bebegim de 6 aylikken yakalanmisti. Brus ve calpol 4 saatte 1 dönüşümlü vermemizi söylemişti doktor. O sayede rahat atlattik inşallah siz de bir an önce iyileşirsiniz 🙏🏻

ADINIZ: Esma
YAŞINIZ:20
BOYUNUZ:172
KİLONUZ:128
HEDEF KİLONUZ:52
MEDENİ DURUMUNUZ: bekar
MESLEGINIZ: hukuk öğrencisi
KİLO ALMA NEDENİNİZ: çok yemek ve hareketsiz yaşam
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: mide ameliyatı olmuştum
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı yasam
Hoşgeldin canım

Alemsin varyaaa nede güzel yazmışsın tülayyyyyyy diye :KK53: :KK53:

Bende iyiyim sağol çıtırcım,çayımı hüpletiyom şimdi.
Hiç seyretmem o programı nedense,çok motivasyon bozuyor bana göre :KK60::KK200:

Aman huysuz bunlar varya tam sopalıklar :KK67::KK67::KK67::KK67::KK67: müsadenle çaktım 3-5 enseye.

Her sene düşünürüm o gün ben ne yapıyordum diye,o gecede gezmeden geldik okey oynadık ailemle beraber,sonra sancı filan tuttu hastane yolu malum,sonrası ağrı ve bağırma bol küfür bide tüm kadınlar etti o anda varya kocalara :KK76::KK76:
Çok teşekkürler canım benim,darısı tüm evlatlarımıza olsun :KK200::KK60:
Ben etmedim 😂😂

Şeker hastalarınada bulgur veriyor doktorlar,bir taraf şişiyor bir taraf iyi geliyor çıtırcım gelde işin içinden çık şimdi :olamaz:
0 grubuna bulgur iyi gelmiyor, pirinç arada tüketebilir
Elhan 0 grubu, o yüzden bulgur yedikçe kilo alıyor

A grubuna tahıl iyi geliyor
Akrep A grubu, o yüzden bulgur yedikçe kilo veriyor

Patates süt yogurt kek muhallebi haslanmis meyveler haslanmis tavuk peynirli tost bal bunlarla yasadim

Salata kesinlikle yasakti,soyulmayan meyveler yasakti. Domates salatalik hepsi yasakti. Baharatlardan sadece nane serbestti. Bulgur yasak haslama pirinc serbestti

Ve 3 ayda 7 kilo vermistim 65 tim hastalandigimda 58 e dusmustum kek sut haslanmis patates tost bal ile😂
Kek, muhallebi, sütle 3 ay rahat yaşardım, ay birde tost vardı 😍

Son gunlerde peceli carsafli bir doktor mu ne varmis meme kanserinin sebebi anneye kizginlik yok su hastaligin sebebi baba onlarla iletisimi kes kurtul... Bir de boyle giyiniyorlar inanctan faydalanmak icin.Hep bir oyun... Aile baglarini koparmak icin🤝
Çok doğru

Bugun acayip yoruldum
10bin adim yapacam diye sokagin ucuna gittim geri dondum. Eve geldim marketten kereviz almistim onu pisirdim birde yesillikler curuyordu onlarin hepsini salata yaptim boyle anlattim ama o yesilliklerle ugrasmak cok yordu beni cok fazla yaptim salatayi.

X