Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yemek cantasi zaafim var beslenmemi yanimda tasidigim icin
Tam motive olmak icin bu cantayi siparis ettim ikeadan cok cool durmuyor mu?

Kk da reklami cikip duruyordu o reklamdan tiklayip aldim hadi gene iyisin kk

Eki Görüntüle 3367142
Cok begendim aferin sana kendine deger veriyorsun bende bez cantada tasiyorum tabaklarinda cok hos ama ben o kadar ozenemiyorum sabrim yok

Dogum gunume iki gun kaldi
Esim bu hafta bana izin verdi
CUnku ya ben ya cocuklar delirecektik evde
Dun ciktim spora oyle rahatladim ki cocuk sesi olmadan mis gibi sporumu yaptim rahatladim hafifledim

Bugunde esim gelene kadar cocuklara baktim sonra ona teslim ettim ciktim biraz alisveris yaptim aslinda yuruyus yapacaktim ama yoruldum diye kahveciye oturdum filtre kahvemi iciyorum. Ohh canim kendim ya. Insan kendine deger vermezse cocuklarina ve esinene de yansitiyor vallahi dunya varmis.

Tek basima tatile gidicem bi ara da. Bunaldim cok ikiz buyuten annelere sonra da bana Allah peygamber sabri versin

Menüm
Sabah 7.30 kefir
8.30 yeşil çay
13.30 karabuğday li salata 1 dlm kaşar(daha ufak bile olabilir)
15 de orta şekerli kahve (misafir oldum bı yere) kacamagim buydu
Saat 17.20 3 YK zeytinyağlı fasulye
(tavuk haşlama yapmıştım sebzeli. Tavuklar bitmiş içindeki havuç ve soğanlar kalmış. Onlarında ekledim bitirdim)
18 çay demledim akşam yemeği hakkımda ki ekmeği galetaya çevirip yedim
20 de son ara öğün muz ve yarım kase yoğurt
Şu yarım lt oldu.
Adım 9 bin oldu ama spor eklemeyi düşünüyorum bugün. Gerçi güzel tempolu yürüyüş yaptım ama hevesim varken yapayım dedim
Saat 3 de 10 fındık ve 1 meyve olacaktı aslında ama kahve olunca onu atladım
Cordelia Elhan sibel_84

Sağlıklı, mutlu çok güzel bir ömrün olsun softicim. Yeni yaşında çıpçıtır harika bir hatun olmanı dilerim. Mutlu yıllar.
Afiyet olsun. Sağlıkla ilerle inşallah

Afiyet olsun canım Yarınki sınavında başarılar dilerim. Bildiğin yerlerden kolay sorular gelsin inşallah. Yarın bulgur pilavı yeme olur mu

Çok güzel bir menü afiyet olsun canım

Diyetisyen menüsüymüs tabi ki uymak lazım. 16.00 dan sonra acikirsin diye endişe etmiştim. Naptın yoğurtlu sebze yedin mi?

2 oğlan analarinida ekle buna
Bide ikizler burcu bebesi olanları
Hem ikizler burcu hem erkek bebesi olanları da

Cok begendim aferin sana kendine deger veriyorsun bende bez cantada tasiyorum tabaklarinda cok hos ama ben o kadar ozenemiyorum sabrim yok
Teşekkür ederim tabaklar konusunu bosver o zorlayici bakma sen benim cok kosturmacam ugrasim yokta öyle... Yoksa hayatta yetisemem
Canım kendim ben de cok kullanirim aferin kiz ne guzel topladin mutfagi falan derim kendime guzel cumleler kurmayi seviyorum ve karsiya daha pozitif olabiliyorum boylece

İyi ki doğdun kız de kendine oh ne guzel gunde dogmussun hep mutlu yaslarin olsun
Aaaman Allahiiiimmm ooo nasil kacamaaaak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…