Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Soffty andulasyonun kısaca sporla daha verimli olacağını anladım canım. Arkadaşa sordum yoğun olduğu için kısaca anlattı. Yumusak bölgelerinde sarkma oranı var mı yok mu bilmiyorum. Karın bölgende elastikiyet kaybı varsa operasyonsuz duzelebilen şeyler olmadığını söyledi. Cihazlar cok sarkmayan , doğum yapmamış , çok az kilo alıp vermiş kişilerde , sporla toplanabilecek bölgelerde cihazla sıkılaştirmada verim alinabiliyormuş. Spor , diyet, cihaz üçünü tavsiye ediyor.
Çok teşekkür ederim cevabın için çok sarkintim yok ama bı yumuşaklik var hani kilo olarak 38 beden olması gerekirken sen 40 giyorsundur bende ki durum bu iste

3 aylar ve kandil sebebiyle

Yarın ve cuma günü oruç tutmak sevap müsait olan (regl) ve bilmeyen varsa söyleyeyim🤲🏻

Bu şekilde paylaşım yapmak yasak mı 🥴
Teşekkür ederiz bitanem ❤️
Yasak değil. :KK60:
Bu mesajımı arkadaşlar görür umarım. Minik bir duyuru yapayım konu açılmışken.
Perşembe, Cuma nafile oruç niyeti olanlar Cuma tartı bildirimlerini perşembe -yarın- iftar öncesi yapabilirler. Tarih notunu ilistirmeyi unutmayın. :dua::KK200:

Çok teşekkür ederim cevabın için çok sarkintim yok ama bı yumuşaklik var hani kilo olarak 38 beden olması gerekirken sen 40 giyorsundur bende ki durum bu iste
Kuzum paranı boşa harcama yürüyüş yap bence. Kalıcı olmuyormus bu andulasyon. Evde Leslie de iş görür gibi geliyor yine de sen bilirsin. :KK60:

Karagöz Caddesinde Pasajın orada bitane var ben de içerdim tatlım.
Meyana alisabildin mi:confused:Eşim bağımlısı oldu. Herkes kolay kolay sevemiyor.
Gastronomi anlamında Antep’in en gereksiz şeyi o ya asla içemiyorum. 🤣

10 Ocak Menü
8.00 İki kaşık yoğurt, bir tatlı kaşığı sumak, bir çay kaşığı, zerdeçal, yarım limon karışımı ( bağırsak temizliyormuş :confused: )
Sonra kahve bu da kirletmek için :işsiz:
12.00 Yulaflı omlet , marul , iki çeri , salatalık, labne, bir çatal fıstık ezmesi
14.00 Kahve
17.00 Pazı kavurması üzerine yoğurt
İki litreye yakın, su devam edilecek
Birazdan ıhlamur çayı içilecek
Jasminium84 Jasminium84

menüm
9:30 1 bardak sirkeli su
10:00 5 fındık + for5x kahve
12:00 sebze yemeği 5 kaşık+yoğurt
16:00 bir adet muz
akşam yemeği yemedim sebze yemeği 5 kaşık+yoğurt yerim büyük ihtimalle

2 lt su 2200 adım
Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel çok temiz bir menü :KK9:

12.00 de normal kahvaltı yapsan sebzeyi de 16.00' dan sonra yesen muhteşem olurdu. :super:

Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel çok temiz bir menü :KK9:

12.00 de normal kahvaltı yapsan sebzeyi de 16.00' dan sonra yesen muhteşem olurdu. :super:
teşekkür ederim canım:KK200:Diyetisyenimin bu haftalık menüsü böyle canım kahvaltılık yok.saat 10:00 öce yiyemiyorum dediğim için olabilir bir de aslında akşam et de yenilebilir ama ben pişirmeyince kolaya kaçıcam biraz

Kuzum paranı boşa harcama yürüyüş yap bence. Kalıcı olmuyormus bu andulasyon. Evde Leslie de iş görür gibi geliyor yine de sen bilirsin. :KK60:
Çok haklısın ama yürüyüşe birturlu baslayamadim kendimce böyle çözüm buldum ama şu havalar bı düzelsin başlayacam İns

Menüm
10 Ocak
Sabah 11.30 12.00
1 dilim peynir
1dilim ekmek
Çeri domates
1 tane hindi füme
1 dilim çavdar ekmeği
Öğle 13.00
Bir İnce dilim meyveli pasta(doğum günümde)
15.30 4 kaşık yoğurt içine bı küçük elma tarçın
17.30 sade türk kahvesi yarım avuç leblebi
19.00 akşam
4 kaşık kıymalı Karnıbahar 4 YK bulgur pilavı 3yk yoğurt
1.5lt su yatana kadar biraz daha içerim

10 Ocak Menü
8.00 İki kaşık yoğurt, bir tatlı kaşığı sumak, bir çay kaşığı, zerdeçal, yarım limon karışımı ( bağırsak temizliyormuş :confused: )
Sonra kahve bu da kirletmek için :işsiz:
12.00 Yulaflı omlet , marul , iki çeri , salatalık, labne, bir çatal fıstık ezmesi
14.00 Kahve
17.00 Pazı kavurması üzerine yoğurt
İki litreye yakın, su devam edilecek
Birazdan ıhlamur çayı içilecek
Jasminium84 Jasminium84
ABla ben burda yemek göremiyorum :olamaz::KK57:

Menüm
10 Ocak
Sabah 11.30 12.00
1 dilim peynir
1dilim ekmek
Çeri domates
1 tane hindi füme
1 dilim çavdar ekmeği
Öğle 13.00
Bir İnce dilim meyveli pasta(doğum günümde)
15.30 4 kaşık yoğurt içine bı küçük elma tarçın
17.30 sade türk kahvesi yarım avuç leblebi
19.00 akşam
4 kaşık kıymalı Karnıbahar 4 YK bulgur pilavı 3yk yoğurt
1.5lt su yatana kadar biraz daha içerim
Afiyet olsun. Doğum günün kutlu olsun . Benimde evlilik yıldönümüm 😊

İyi aksamlar🫶🏻🌸

10 Ocak Carsamba beslenme listem

10:00
2 yk yogurt
1 cilek
1 yk granola
Sütlü filtre kahve

13:30
Ceyrek avokado
5 zeytin
Yesillik
20 g kaşar
Domates
1 krep
Yeşil cay

16:00
2 kuru erik
10 adet findik

18:00
İcinde 10 adet top peynir
3 adet ceviz olan yesil salata

2 lt su ictim
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

18 bin adım yaptim Cordelia Cordelia
1800 puan

IMG_20240110_195719.jpg

Screenshot_2024-01-10-19-54-29-485_com.huawei.health.jpg

beni en çok etkilyen filtre kahve oluyor onu içtiğim zaman açlık aklıma gelmiyor hiç canım günde 2 tane içiyorum kahve öğlen gibide 1 türk kahvesi içiyorum.
Aynen canim ben de yaptim ama benim yasim 36 senden biraz daha buyugum diye hatirliyorum. Senin yaslarindayken yaptim ve 2 ayda 10 kg verdim uzun sureli aclikla ve filtre kahve acayip kesiyordu istahimi karnim acikmiyordu. Yine aralikli oruc yapayim dedim 48 saat yaptim o gun yataktan kalkamadim. Esim yataga yiyecek getirdi ancak ayaga kalkabildim. Ayakta duramadim. Cok etkilendim. Eeee 2 cpcugum var calisiyorum hem ev isi hem ışteki isler beni bekliyor hasta olamam. Kisa sureli aclik yapitorum artik. Mesela 18-20 saat gibi bu simdilik daha iyi geliyor. Hem genclesiyorum hem kilo veriyorum. Yani insallah veirrim daha :confused:

Bugunku menum ve sporlarim
Sabah
Biraz peynir
2 catal tahin pekmez
2 dilim tam bugday ekmegi
1 has yumurta
Bir tutam maydonoz
2 zeytin

Ara
1 mandalina

Ara
1 cennet hurmasi