Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan canım sana da yapmışlardır kesin. Geçen kayinvalidem bir tane de kızın olur ilerde fln dedi. Ayyy dedim daha ben ve bebek,Cook çılgınca😂 olur olur fln dedi kırılmasın diye bir şey demedim. Rabbim ne olur bana yeter bu yavrularım . Doğru düzgün yetiştireyim başka bir şey istemem🤗
Çok çılgın çocuklarım olduğu için demediler tatlım. :confused: Bir dakika oturamazdim gören acırdı . Senin kayınvalide çocuk seven bir hanımmış benim eski kayınvalidem yedi tane doğurduğu için ağzını açmadı mekanı cennet olsun. :dua:

Ben evdekilere lahmacun yaptım
Kendime kabağı doğrayıp hazırladım, evde internet için biri var, gitseydi bizde eşimle dışarı çıkacaktık
Mutfakta kara kara oturuyorum
Ellerine sağlık fezocum. Fırında mi pişirdin lahmacunu? Geçen gün hanımın bir tanesi fırın tepsisini ters çevirip koydu fırına üzerinde lahmacun pişirdi. Çok mantıklı geldi. Oğlum gelsin deneyeceğim inşallah 🙏

O ayrı. Başım döner midem bulanır. Ayaklarım tutmaz. Bunlar yaşlılık belirtisi mi acaba :KK70:
Bilmiyorum bitanem. Niyetlenmedigimiz için belki de. :confused: Ramazan'da sıkıntı yaşamıyorum mesela. Perşembe üç aylara başlayacağız Allah'ın izniyle. Diyet de nasibini alır belki :KK36:

X