Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gezmem mi tatlım. :KK5:
Bu yaştan sonra gezmek hakkımız artık :süslü:
Kesinlikle gezmemiz lazım eküricim genciz çünkü :KK5::KK5:
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir gecmis olsun çabucak toparlanın
@gezegenfeza basiniz sagolsun
Çok teşekkürler sağol :KK200:
Benim yesyeni dondurucum bozuldu 😭😭😭
Tamirci yapamadı, firmadan çağırsak gelip bakması 150 euro
Üstelik bodruma koymuştum, sürekli kullanmadıydım 😔
Eşimde dedi yapılacağının garantisi yok, en iyisi yeni alalım, bu hafta yada haftaya gelecek

Mutfaktaki elektrik eşyalarına 5 yıllık garanti yaptırdık, mutfak dolabını aldığımız adam: ister iyi kullanın ister kötü 5 sene sonra bozulacak dedi, adamlar öyle ayarlıyor ki ne yaparsan yap bozuluyor dedi 😔
Dondurucum 2 seneyi bir ay geçmişti
Kısaca varya nerde o eski beyaz eşyaların kalitesi,bir aldınmı 15 yıl filan kullanıyorduk yani.
Şimdi öyle değil tüketim çılgınlığı yatırıyorlar bize.

Selamlar şekerler,servis geldi makine için su alan yerde parça değişecekmiş 3-4 sonrasına gelecek,1400 tele,servis geliş parasında düşecek o mşktardan .
Yapılabilme umidine sevindim canım 😘 Buna da şükür diyelim. Dediğin gibi şimdiki beyaz esyalar uzun ömürlü değil. Bir önceki bulaşık makinami 25 yıl kullanmıştım. Şimdikilere yedi yıl ömür biçiyorlar . O da şansına. 🥺

Yapılabilme umidine sevindim canım 😘 Buna da şükür diyelim. Dediğin gibi şimdiki beyaz esyalar uzun ömürlü değil. Bir önceki bulaşık makinami 25 yıl kullanmıştım. Şimdikilere yedi yıl ömür biçiyorlar . O da şansına. 🥺
Motor arızası çıkmadı en azından olsaydı maaşı yatırırdık herhalde:))) şimdiki makineler öyle hemen gidiyor maalesef :KK200:

X