Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eşim işe gittiği zamanlar bizim düzenimizde öyle hatta 19:30 gibi geliyor. 20:30 a kadar ancak yemek faslı bitiyor. Ben şöyle düşünüyorum, 18:00 de bitiren biri ertesi sabah 08:00 de kahvaltı yapıyorsa bende 11:00 gibi yaparım. Gerçi ben 13:00-20:30 olacak şekilde planlıyorum yemekleri. Sende böyle bir planlama yapabilirsen açlık süren olursa kaçta yediğin çokta kritik değil.
Kahvaltı en erken 11 gibi yapabiliyorum genelde 12-13 arası o zaman dengelı oluyor tabı

İyi akşamlar canlar 🩵🩷🥰
08/01 bugün ki menüm;
Kahvaltı:7.00
Bir dilim tam buğday ekmeği
Bir yumurtadan omlet
Bir dilim peynir
İki zeytin
Cay
Ara:10.00
Bir elma
Üç ceviz
Öğlen:12.00
İki fırında tavuk pirzola
Bir bardak ayran
Bir kase limonlu maydanoz ve taze soğan
Akşam:18.00
Bir kepçe çorba
Bir kıymalı biber dolması
İki kaşık yoğurt
İki çeri domates
Su iki lt içtim.
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84

Ya at mıyız biz ne yulafı yaaa diyor kafamın içinde hep bir ses ve hevesle alınan yulaflar aylarca bekliyor dolapta ama sonra bi gaz başlıyorum tekrar sonra yine aynı ses gibi bir döngüye giriyorum yulaf olunca konu 😂 ama vallahi gideri oluyor dediğim şekilde 🙃
Beni acayip tok tutuyor ya Aslında canan Karatay önermiyor diye mesafeli durmaya çalışıyorum da

survivor a katılıp ağlayan kız vardı ya ben böyle olduğunu bilsem gelirmiydiiimmm diye... Bu kuralı bilmiyordum bilsem artı çıkarmıydıımmmm:110: :lülülü:

şaka bi tarafa şimdi benim kaptanım sibel_84 sibel_84:KK200::KK49: hadi bakalım çalışalım kaptan :KK50:
Hoşgeldin canım benim kırmızı takıma. Gel benim kollarıma. Amaç kilo vermek. İnanıyorum cumaya kadar güzel bir eksi ile döneceksin. Jasminium84 Jasminium84 da neden verdim ki diyecek.

8 Ocak Pazartesi
Menum

Yoğurt kürü

Sabah 08.30
2 wasa peynir 7 zeytin

Ara 2 çilek 25 gram leblebi

Öğle 14.30
2 wasa salata

Akşam 17.15
1 kase çorba
1 dilim tbe

Yoğurt kürü1.5 litre su

sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan

8 Ocak Pazartesi
Menum

Yoğurt kürü

Sabah 08.30
2 wasa peynir 7 zeytin

Ara 2 çilek 25 gram leblebi

Öğle 14.30
2 wasa salata

Akşam 17.15
1 kase çorba
1 dilim tbe

Yoğurt kürü1.5 litre su

sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan
Afiyet olsun canım benim .

Evet evet, otçuluz biz biraz 😬 ama böyle köye can kurban gerçekten 😬

Teşekkür ederim. Aaa kızım öyledir onun onayından geçmeli herşey 🤍

Gerçekten öyle. Bende hastayım 4 gündür geçmiyor. Salgında anlatılan gibi de değil soğuk algınlığı gibi ama doktora da gidemiyorum daha çok hastalık kaparım diye. Bitki çaylarına düştüm iyice. Sağlıklı beslenmeye başlamamış olsaydım neler neler yerdim o belki biraz keyif verebilirdi.
Takviyelerinizi ihmal etmeyiniz canım

Hoşgeldin canım benim kırmızı takıma. Gel benim kollarıma. Amaç kilo vermek. İnanıyorum cumaya kadar güzel bir eksi ile döneceksin. Jasminium84 Jasminium84 da neden verdim ki diyecek.
Yürüyüşteyim kaptanim yagmur durdu dışarı firladim 😎💪🏻

IMG_20240108_193113.jpg

Oyyy canım benim aşkında yine erkenden kalkıyorum da ugrayamiyorum bu sıralar yoksa sendenim bende

Yeni görüyorum burda dinmedi çıkmadım sonra çıktım geldim çıktım offf çok yoruldum kankişim yaaa ayak uyduramadim sana kuzum

Çok özür dilerim ben tamamen unuttum canım benim yaaaa dışarıdayım sabahtan beri bu hafta yine yoğunum yarın tartilsam olurmu affettt beni hunkarım yada cumaya tartilirim

Hayırdır canım benim vefat eden mi var birikmiş sayfalar okuyamadim basın sagolsun her kimse Allah rahmet eylesin canım benim
Eksikliğini en fazla ben hissediyorum demek ki?

İyi aksamlar🌸
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

8 Ocak beslenme listem

👉🏻 10:30
3 badem,2 findik,3kuru üzüm ve sütlü filtre kahve

👉🏻13:00
1 wasa
Ceyrek avokado
1 tk ajvar
1 yumurtadan karabiberli omler
25 Gr köy peyniri

👉🏻15:30
Sütlü filtre kahve
1 muz ustunde 1 tk fistik ezmesi

👉🏻18:00
İspanakli pirasali yumurta(üstüne acı sos sıktım)
1 mısır patlağı
1 bardak kefir

Birazdan yürüyüşe cikacagim😎🤝

Eki Görüntüle 3365951
Afiyet olsun canım benim

X