Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bence üzülme sen dogru olani yapiyor ve bunu bedeninde hissediyorsan tartinin seni uzmesine izin verme

Eki Görüntüle 3365482
İnşallah bu resimdeki gibidir. Son zamanlarda sıkılmaya başladım 63ten iniyorum cikiyorum. Kiyafetlerimde oluyor. Acaba burada dursam mi diyorum. Sonra tekrar kilo alırım diye buraya geri dönüyorum. Yaptıklarım bana göre de çok doğru değil pazar günkü yemeğim benim isteğim dışında oldu. Uzun zamandır sadece karbonhidratla beslenmemistim araya yine başka şeyler koyuyordum. Neyse devam edicem sağlıklı bir sekilde

İnşallah bu resimdeki gibidir. Son zamanlarda sıkılmaya başladım 63ten iniyorum cikiyorum. Kiyafetlerimde oluyor. Acaba burada dursam mi diyorum. Sonra tekrar kilo alırım diye buraya geri dönüyorum. Yaptıklarım bana göre de çok doğru değil pazar günkü yemeğim benim isteğim dışında oldu. Uzun zamandır sadece karbonhidratla beslenmemistim araya yine başka şeyler koyuyordum. Neyse devam edicem sağlıklı bir sekilde
Ben de oyle bak 60.2 ile basladim sonra 58.5 gordum sonra hooop 60.8 😬🙈 mevsimde bizi zorluyor... Kışın kilo vermek daha zordur🥲

Canım vücudunu harekete alistirdin etki etmiyor mu acaba. O kadar cabaliyorsun. Sikilasiyormusun yoksa
Canım bence normal diye düşünüyorum . Çünkü bir ayda nereydeyse 10 kiloya yakın gitti durmasın da yavaş yavaş gitsin . Bu arada evet kalcam kollarım sımsıkı oldu ve göbek bel bölgem aşırı inceldi😘😍

Ben de oyle bak 60.2 ile basladim sonra 58.5 gordum sonra hooop 60.8 😬🙈 mevsimde bizi zorluyor... Kışın kilo vermek daha zordur🥲
Ben en çok kışın kilo veriyorum canim ya yazın hep alma eğilimindeyim. Bakalım ne olacak senin de çok kilon yok aslında kafana takma. Daha çok dikkat ediyorsun benden vereceğine inanıyorum.

Ağustosta 59 u gördüm ben de sonra 58 lerde tatile gidip dedim ki istediğimi yiyip içcem dönünce devam ederim.. (edemedi) 🥲 mideyi genişleteceğim ve şekere alışacağımı hesaba katmamıştım kaç ay geçti 61 - 62 geziyorum :KK14:
Bir de hemen almayinca nasilsa almiyorum havasina giriliyor,bir bakiyon hooop 2 kilo birden👻

Bu sabah yulaflı omlet yapıp yedim, ne kepaze bir şey o. 😂
Ben blender ediyorum homojen oluyor
Geceden süt ile ıslatıp sabah yumurta ile bizzzzt sonra yag damlatıp tavayı onunla siliyorum hafif ısınmış tavaya karışımı döküyorum pişirip içine labne kıvırcık ne seviyorsan ezme vs ben seviyorum
Ama direk piserse sert ve içi pütürlü olur

Ben blender ediyorum homojen oluyor
Geceden süt ile ıslatıp sabah yumurta ile bizzzzt sonra yag damlatıp tavayı onunla siliyorum hafif ısınmış tavaya karışımı döküyorum pişirip içine labne kıvırcık ne seviyorsan ezme vs ben seviyorum
Ama direk piserse sert ve içi pütürlü olur
Sütte beklettim sadece, yumuşamıştı ama yine de Allah affetsin biraz kötüydü… 🤣

X