Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltıyı ölçülü yaptım ama iyi gidiyorum bence bakalım günün devamında neler olacak
Akşama kadar iyi gitmen dileğiyle. Diger öğünü de acikmadan planla kuzum. Evdekilerin ne yiyeceğini de düşün ayarla. Günü emin adımlarla tamamlayıp bitirelim. Büyük bir bardak suyumuzu hemen içelim.

Ya ben spor yapamıyorum bebıs henuz cok küçük sezeryan yerım hala sıkıntılı
Ama bol bol emzırıyorum oda 500 kcal yaktırıyor bana gunluk sayılır mı
Evde adım at bol bol. Hareket her zaman iyidir canım. Sütün bol bebişin sağlıklı olsun . emzirme yaktirmaz mi bu da ayrı bir avantaj.

Akşama kadar iyi gitmen dileğiyle. Diger öğünü de acikmadan planla kuzum. Evdekilerin ne yiyeceğini de düşün ayarla. Günü emin adımlarla tamamlayıp bitirelim. Büyük bir bardak suyumuzu hemen içelim.
Ben şimdi hastayım diye ıhlamur hazirlayacaktim kendime dedim dur yanına tane karabiber kabuk tarçın limon hibiskus kök zencefil falan da atayım da detoks suyu olsun aynı zamanda gün içinde bunu içeceğim bakalım. Akşamı pek planlayamiyorum dünden kalanlarla idare ederim belki çünkü iyi hissetmiyorum pek kendimi

Geçmiş olsun canim,bitki çayı da iyi gelir şifa olur

Ya ben spor yapamıyorum bebıs henuz cok küçük sezeryan yerım hala sıkıntılı
Ama bol bol emzırıyorum oda 500 kcal yaktırıyor bana gunluk sayılır mı
Canim yürüyüş sezaryen için çok faydali. Doktorum hep bana ne kadar çok yürürsen o kadar çabuk iyileşirsin demişti. Ben 2. gun disardaydim

Yaaaaaa simartiyorsunuz beniiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…